Świetlica online cz.7 – JESTEM POLAKIEM I EUROPEJCZYKIEM /9 maja Dzień Europy/

Szanowni Państwo i Drogie Dzieci,

DZIEŃ EUROPY będzie obchodzony całkiem inaczej niż do tej pory. Co roku tysiące osób uczestniczyło w organizowanych wydarzeniach o charakterze informacyjno -edukacyjnym i kulturowym (np. pikniki, parady, koncerty itp.).

W tym roku instytucje UE za pośrednictwem internetu chcą wyrazić uznanie dla Europejczyków, którzy jednoczą się, aby przezwyciężyć kryzys wywołany koronawirusem (np. koncerty artystów z ich domów, sieć Europe Direct w Polsce przygotowała specjalną akcję online #DzieńEuropy2020 itp.).
Co to za święto i czym jest Unia Europejska dowiecie się z informacji zawartych w linku. Jednocześnie zachęcamy Was do poznania jednego z najmniejszych państw Unii Europejskiej – Luksemburgu.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.