PRZEDSZKOLAKI W ŚWIETLICY

Młodsze koleżanki i koledzy z Przedszkola nr 187 „Pod Lipami” w Krakowie w dniu 30 listopada odwiedziły świetlicę. Data „andrzejkowa” zatem była wspólna zabawa i wróżby poprzedzone zapoznaniem przedszkolaków z dawnymi zwyczajami dotyczącymi Katarzynek i Andrzejek.

Były też rozmowy na temat zmian zachodzących w przyrodzie związanych z obecną porą roku. W grudniu odwiedziły również świetlicę dzieci z przedszkola „A kuku” z os. Piastów w Krakowie. Pobyt umiliła im wspólna zabawa i zajęcia plastyczne. Grupa przedszkolaków z przedszkola „Pod Lipami” ponownie zagościła przed świętami Bożego Narodzenia składając świąteczno-noworoczne życzenia dla uczniów świetlicy szkolnej i ich nauczycieli.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP