PAŹDZIERNIK W ŚWIETLICY

W tym jesiennym miesiącu obchodzimy " Światowy Dzień tabliczki mnożenia”. Uczniowie klas drugich i trzecich uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w teście matematycznym przygotowanym przez nauczycieli świetlicy. Zaprezentowali w nim swoje umiejętności i wiedzę matematyczną. Z pośród uczestników konkursu został wyłoniony "Mistrz tabliczki mnożenia i szybkiego liczenia’’.

MISTRZEM TABLICZKI MNOŻENIA I SZYBKIEGO LICZENIA klas II został            Maksymilian Freiberg kl.2a

MISTRZEM TABLICZKI MNOŻENIA I SZYBKIEGO LICZENIA klas III został

Tomasz Kijak kl.3a

Serdecznie gratulujemy!

Październik to miesiąc pełen pięknych kolorów, który stał się inspiracją konkursu plastycznego "Barwy jesieni”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęła ogromna ilość prac. Uczniowie wykazali się starannością i kreatywnością. Dzięki użyciu rzadko spotykanych i ciekawych technik plastycznych pokazali piękno jesiennej przyrody w różnych odsłonach.

Uczniowie zostali nagrodzeni w kategoriach:

KLASY I i II

I miejsce – Makar Parashenko kl.1 c

II miejsce - Mia Mrózek kl.1a

Julia Pietrzyk kl.1c

III miejsce – Tymon Blak kl.1b

I miejsce – Filip Twaróg kl.2a

II miejsce – Wiktor Michniewski kl.2b

III miejsce – Natalia Oczkowska kl.2b

KLASY III i IV

I miejsce- Gabriela Dziechciarczyk kl.3a

II miejsce – Zuzanna Kahlert kl.3a

Gabriela Cwenar kl.3a

III miejsce – Oskar Wojtas kl.3c

Maja Kozioł kl.3d

I miejsce – Julia Łukianowicz kl.4c

Wyróżnienia: Nina Stoszko kl.1a, Adrian Kuśnierz kl.1a, Oliwia Machota kl.1c, Mateusz Chmura kl.1b, Antonina Wolska kl.2b, Artur Kycior kl.2b, Alicja Figura kl.2c, Julia Bauer kl.2b, Alan Radoń kl.2b, Filip Wiśniowski kl.3d, Dawid Rusek kl.3a.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!