Konkurs kolęd

W czwartek 19 grudnia 2013 roku w świetlicy przeprowadzono konkurs kolęd "Hej kolęda, kolęda" dla klas I-IV. Od kilku lat o tej porze w świetlicy rozbrzmiewają głosy pięknie śpiewanych kolęd. Chodzi o to, by już od najmłodszych lat zapoznawać dzieci z przepiękną polską tradycją oraz uczyć ich szacunku do naszej kultury.

Najmłodsi uczestnicy konkursu bardzo chętnie śpiewają te najbardziej znane, ale także te mniej popularne kolędy i pastorałki. Oprócz tego, że uczniowie świetnie znali teksty utworów, to również większość z nich przygotowała super charakteryzację. Dwie dziewczynki z klasy IIIa do swojej kolędy akompaniowały na flecie. Uczestnicząc w konkursie, miało się wrażenie, że to spotkanie bliskich przy choince w wigilijny wieczór. W świetlicy zapanował świąteczny nastrój. Wszystkim dzieciom gratulujemy talentu wokalnego i odwagi.

Laureaci konkursu:
klasy I: Natalia Parwa (Ie) - I miejsce, Anna Dębska (Ic) - II miejsce, Julia Klęk (Ia) - III miejsce, wyróżnienia: Dagmara Banach (Ic), Lena Necel (Ia), Filip Lupa (Ie)

klasy II: Anastazja Kaczmarczyk (IIc) - I miejsce, Magdalena Skubisz (IIb) - II miejsce, Mikołaj Waligóra (IIc) - III miejsce, wyróżnienie: Daria Wójtowicz (IIc)

klasy III-IV: Julia Halek (IIIc) - I miejsce, Aleksandra Litewka (IIId) - II miejsce, Natalia Jasińska (IIIb) - III miejsce, wyróżnienia: Agata Jaworska (IIIa), Małgorzata Wójcik (IIIa), Kamila Kalandyk (IVc)

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP