Koncert kukiełek dla przedszkolaków

Święta Bożego Narodzenia to czas śpiewania kolęd i spotkań z bliskimi. W piątek, 13 grudnia 2013 roku gościliśmy w świetlicy grupę dzieci z Niepublicznego Przedszkola "A kukuku" oraz uczniów klasy 0 z naszej szkoły. Goście byli zaproszeni na koncert kukiełek pt. "Śpiew aniołów w Betlejem".

Lalki wykonane zostały przez uczennice uczęszczające na kółko plastyczno-teatralne. Anioły były naprawdę piękne i głosem dziewczynek przy betlejemskiej szopce wyśpiewały znane kolędy. Dzieci były zachwycone przedstawieniem, teatr lalek bardzo się im podobał. Aby spotkanie nabrało jeszcze bardziej świątecznego tonu zaproponowaliśmy gościom wspólne kolędowanie. Najmłodsi uczestnicy spotkania zaskoczyli wszystkich znajomością kolęd i poczuciem rytmu. Po wspólnym śpiewaniu przedszkolaki miały możliwość zrobienia własnych aniołków. Maluchy okazały się bardzo zdolne i wykonały super prace, które wraz z życzeniami zabrały do domu. Do Bożego Narodzenia zostało jeszcze kilka dni, ale tego dnia w naszej świetlicy było naprawdę bardzo świątecznie. Atmosfera radości i życzliwości przepełniała nas wszystkich. Usłyszeć od dzieci, że im się podobało, to największy komplement.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP