Konkurs na „SUPER KLASĘ” w kategorii klas IV-VII

Na pierwszym piętrze, na tablicy w korytarzu powieszony będzie tor wyścigowy, a na nim samochodziki symbolizujące każdą klasę.

Co miesiąc w zależności od liczby zdobytych punktów samochodziki będą zmieniać swoje pozycje w wyścigu, finiszuje zdobywca największej liczby punktów.
Start rozpoczynamy 01 września, a finiszujemy 01 czerwca 2017 r.

Zasady konkursu:
W konkursie biorą udział wszystkie klasy IV-VII. Polega on na zebraniu maksymalnej liczby punków za poszczególne kategorie:

1. największa liczba konkursów w jakich klasa brała udział (lub pojedyncze osoby z klasy)
2. największa liczba laureatów w konkursach wieloetapowych, pozaszkolnych itp. i pierwszych miejsc w konkursach szkolnych
3. największa liczba drugich i trzecich miejsc w konkursach szkolnych i pozaszkolnych
4. najwyższa frekwencja klasy
5. najwyższa średnia
6. największa ilość zebranej makulatury
7. najwyższa ilość składek wpłaconych na FRR
8. wykonanie dodatkowych zadań, które pojawią się w ciągu roku szkolnego
9. największa liczba udziałów w akcjach charytatywnych /zbiórkach/integracjach itp.

Za każdą kategorię będzie przyznane po 15 pkt. Odpowiednio: 15/10/5 pkt następnie 2 pkt.
Klasa, która się nie wywiąże z danej kategorii otrzyma 0 pkt.

Oceny będzie dokonywała komisja w składzie: Samorząd Uczniowski oraz p. Wojkowska i p. Macheta oraz PRR

Na koniec każdego miesiąca będą podliczane punkty. Lista z punktacją za poszczególne kategorie będzie wywieszona na tablicy obok toru.

Klasa, która zbierze największą ilość punków otrzyma tytuł „SUPER KLASY”, który będzie przysługiwał przez kolejny rok szkolny.

Nagrodą będzie wycieczka dla całej klasy.

Gorąco zachęcamy do udziału w wyścigu...

Organizator konkursu
Prezydium Rady Rodziców