„Kolęda Hej 2017”

23.01.2017 odbyła się już piąta edycja „Rodzinnego kolędowania”

Wśród nastrojowych świec, aromatycznej kawy, ciast oraz pięknej dekoracji nasze kochane dzieciaki i ich rodziny wraz z nauczycielami po raz kolejny pokazali, że tradycja kolędowania wciąż trwa. Swoim profesjonalnym występem zachwyciła nas już po raz drugi grupa uczniów Gimnazjum Salezjańskiego. Większość z nich to absolwenci naszej szkoły.

W trakcie trwania kolędowania prowadzona była akcja sprzedaży ciast na rzecz Weroniki Franas, uczennicy naszej szkoły, która choruje na mukowiscydozę. Dla Weroniki przyjechał również z Nowego Brzeska 8 letni Aleksander Zych, który rysując bajkowe „pokemony” wspomógł naszą akcję.

Wspaniałe występy zakończyła wspólna pastorałka w wykonaniu rodzin Konopków, Gacków i Mików oraz wszystkich uczestników. Artyści zostali obdarowani upominkami i gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, rodzicom za wspaniałe ciasta i pomoc, a także nauczycielom i gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie.

Specjalne podziękowania za pomoc dla Pani Ewy i Pana Zbyszka.

Za zdjęcia dziękujemy Ani Cichy.

Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców

Angelika Zielińska-Gacek