List otwarty Rady Rodziców

Drodzy Rodzice, Opiekunowie
Prezydium Rady Rodziców postanowiło nie podnosić wysokości dobrowolnych składek FRR na rok 2015/2016,decyzja ta została podjęta, aby zachęcić Państwa do wpłat.
Pragniemy Wam przypomnieć, a może nawet uświadomić na co przeznaczane są składki, które wpłacacie na Fundusz RR i dlaczego są one tak niezbędne.

• Nasza Szkoła liczy 650 uczniów i wszyscy na koniec roku dostają upominki najczęściej w postaci książki lub pomocy dydaktycznych
• Doceniamy trud naszych dzieci za szczególne osiągnięcia w nauce
• Dzięki nauczycielom są organizowane liczne konkursy, olimpiady, zawody, turnieje itp. w których są nagradzane Wasze dzieci.
• Co roku organizowane są bale karnawałowe, dyskoteki, „wieczory Andrzejkowe” czy „rodzinne kolędowania”.
• Odbywają się także imprezy cykliczne takie jak „dzień sportu”, „festyn rodzinny”, czy „spotkania integracyjne”, ale to nie wszystko...
• Pomagamy również rodzinom w ciężkich sytuacjach życiowych dofinansować zakup książek czy wyjazd na zieloną szkołę.
• Co roku staramy się wspomóc bibliotekę szkolną w wymianie księgozbioru tak, aby każde dziecko mogło wypożyczyć lekturę, których brakuje.
• I w końcu jeśli cokolwiek nam zostanie staramy się wspomóc doposażenie, remont czy modernizacje, które dzięki Pani Dyrektor są co roku realizowane.
Reasumując, liczy się „każda złotówka”. Aby obdarować wszystkie dzieci przysłowiową „czekoladą”, „dyplomem” czy „medalem” potrzebne są pieniądze.

UWAGA ZMIANY!!!

10% PREMIE ZA TERMINOWE WPŁATY DO 31.12.2015 r. ZOSTANĄ PRZYZNANE NA PODSTAWIE LIST WPŁAT DOSTARCZONYCH PRZEZ SKARBNIKÓW.

WPŁATY MUSZĄ BYĆ ZGODNE Z USTALONYMI STAWKAMI NA ROK 2015/2016, ODPOWIEDNIO CO DO ILOŚCI DZIECI UCZĄCYCH SIĘ W NASZEJ SZKOLE: 75zł, 55zł, 35zł

W bieżącym roku szkolnym nie będą obowiązywały osobne deklaracje na FRR. Wychowawcy klas przekażą Skarbnikom „listy imienne” na wpłaty, które będą obowiązywały we wszystkich klasach.
Skarbnicy po zebraniu składek na FRR wpłacają osobiście zebrane kwoty na konto RR

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania