Występ w Ośrodku Kultury "Klub Mirage" w Krakowie

W dniu 23 stycznia 2014r. w Ośrodku Kultury "Klub Mirage" na osiedlu Bohaterów Września w Krakowie zostało zaprezentowane przedstawienie teatralno-muzyczne pt. "Śnieżynki” przygotowane  przez Oddział Przedszkolny "O" Naszej szkoły.  Dedykowane ono było społeczności lokalnej seniorów.

Opiekunami artystycznymi inscenizacji byli nauczyciele ze szkoły – pani Ewa Majcherczyk i pani Bożena Janakowska- Dzięgiel. Na przygotowane przez dzieci przedstawienie przybyło wielu Gości. Mali aktorzy inscenizacji ,,Śnieżynki” zostali przyjęci bardzo serdecznie i nagrodzeni gromkimi brawami publiczności. Seniorzy byli bardzo wzruszeni  słuchając, jak małe dzieci odgrywają swoje role, tańczą i śpiewają. Występ zakończył się wspólnym śpiewaniem kolęd, wzajemnymi podziękowaniami oraz wręczeniem publiczności ,,Drzewek szczęścia” wykonanych przez wychowanków. Ten wieczór dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i połączył pokolenia starszych i bardzo młodych ludzi.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania