Spotkania autorskie

Spotkania z autorami książek dla dzieci i młodzieży skupiają zawsze bardzo wielu uczniów, chętnych, aby poznać osobiście swoich ulubionych pisarzy. Są znakomitą okazją do zdobycia autografu czy otrzymania dedykacji na własnym egzemplarzu książki. Dają także możliwość rozmowy z autorem, zadania nurtujących pytań, np. o rodowód bohaterów czy ich dalsze losy, albo o to, skąd przychodzą pisarzowi pomysły na książki.

Spotkania autorskie odbywają się w gościnnych progach naszej szkoły ale korzystamy także z zaproszeń zaprzyjaźnionych filii Nowohuckiej Biblioteki Publicznej oraz Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamilka Norwida w Krakowie.

 

Elżbieta Furtak - Wiśniewska

 

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP