Konkurs "Drzewo recenzji 2014"

W ramach XIII Małopolskich Dni Książki „Książka i róża” został przeprowadzony w bibliotece szkolnej konkurs „Drzewo recenzji”, w którym wzięli udział uczniowie klas III-V. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu na specjalnie przygotowanych kolorowych karteczkach krótkich recenzji z listy nowości wydawnictwa Znak Emotikon.

23 kwietnia 2014 r. w Oddziale dla Dzieci „Rajskie Jabłuszko” Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczysta gala konkursu, podczas której laureaci – autorzy najlepszych recenzji po publicznym odczytaniu - zamieszczali swoje prace na specjalnym przestrzennym drzewku. Uczniowie otrzymali indywidualne nagrody książkowe, pamiątki i upominki a Szkoła - cenne pakiety nowości wydawniczych, przeznaczonych do naszej biblioteki. 

Gala konkursu Drzewo recenzji

 

Gala konkursu "Drzewo recenzji 2014"

Laureatka wyróżnienia Janina Bierlawska kl Va

Laureatka wyróżnienia - Janina Bielawska z kl. Va

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP