Osiągnięcia uczniów 2014/15

Konkursy pozaszkolne – klasy 4-6

klasa

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

6a

Janina Bielawska

Małopolski Konkurs Humanistyczny  - laureat

Sylwia Poznańska

6b

Patryk Kożuch

Małopolski Konkurs Humanistyczny  - finalista

Urszula Pyzia

5c

Anna Raczyńska

Małopolski Konkurs  Języka Angielskiego - finalista 

Agnieszka Wojkowska

6c

Karol Kucza

Małopolski Konkurs Matematyczny- laureat

Elżbieta Panek

6a

Piotr Karcz

Małopolski Konkurs Matematyczny- finalista

Elżbieta Panek

6a

Piotr Karcz

Małopolski Konkurs Przyrodniczy 

Maria Cygal

6d

Michał Rycaj

Małopolski Konkurs  Historyczny 

Zdzisław Nowak

6c

Karol Kucza

Krakowska Matematyka -laureat

Elżbieta Panek

6a

Piotr  Karcz

Krakowska Matematyka- finalista

Elżbieta Panek

6a

Janina Bielawska

Krakowska Matematyka -finalista

Elżbieta Panek

6c

Karol Kucza

Kangur matematyczny –wynik bardzo dobry

Elżbieta Panek

6a

Szymon Podsiadło

Kangur matematyczny- wyróżnienie

Elżbieta Panek

6a

Janina Bielawska

Kangur matematyczny-wyróżnienie

Elżbieta Panek

 

Maksymilian Szot

Kangur matematyczny-wyróżnienie

Elżbieta Panek

6a

 Piotr Karcz

Kangur matematyczny- wyróżnienie

Elżbieta Panek

6a

Piotr Karcz, Szymon Podsiadło

Matematyczny Czar par – 1 miejsce

Elżbieta  Panek

6c

Karol Kucza

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Maria Cygal

4e

Szymon Malczyk

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Wioletta Bętkowska

4d

Weronika Zarębska

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Alicja Klimek

4d

 Aleksandra Kocerba

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Alicja Klimek

4d

Barbara Sikora

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Alicja Klimek

5d

Marlena Kowalczyk, Anna Sojka, Tymek Gorczański

Międzyszkolny Konkurs Promocji Zdrowia – 3 miejsce

Alicja Klimek

6a

Janina Bielawska

Konkurs Domu Kultury,, Podgórze” – 3 miejsce

Sylwia Poznańska

 

Cała społeczność szkoły

Odnowienie certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

Alicja Klimek; Wioletta Bętkowska

 

Cała społeczność szkoły

Certyfikat  szkoły promującej Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Wioletta Bętkowska

 

Grupa uczniów

Mistrzostwa  Krakowa  w piłce ręcznej – III miejsce

Dorota Jakubowska

 

Grupa uczniów

Mistrzostwa Krakowa w4-boju LA dziewcząt  dziewcząt -VI miejsce

Dorota Jakubowska; Jan Kozieł

 

Aleksandra Łysek

Mistrzostwa Krakowa w4-boju LA dziewcząt  - rzut piłeczką  palantową

Dorota Jakubowska; Jan Kozieł

 

Grupa uczniów

Mistrzostwa  Krakowa w sztafetowych biegach przełajowych -16 miejsce

Dorota Jakubowska

 

Grupa uczniów

Mistrzostwa Krakowa  w piłce nożnej- VII, VIII miejsce

Dorota Jakubowska

 

Grupa uczniów

I miejsce  Najbardziej usportowiona  szkoła w Dzielnicy XV.

Dorota Jakubowska; Jan Kozieł; Zbigniew Tenerowicz ;Agnieszka Galbas

 

Grupa uczniów

Mistrzostwa Krakowa  w piłce nożnej- II miejsce

Zbigniew Tenerowicz

 

Grupa uczniów

Mistrzostwa Krakowa w biegach przełajowych – 18 miejsce

Zbigniew Tenerowicz

 

Grupa uczniów

Mistrzostwa  Krakowa  w piłce ręcznej  chłopców– IV miejsce

Jan Kozieł

Konkursy pozaszkolne – klasy 1-3 i  świetlica

klasa

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Nazwisko nauczyciela

3c

Aleksandra Miś

Regionalny konkurs „Krakusek” wyróżnienie  

 Halina Strumińska

3a

Miłosz Kania

Międzyszkolny konkurs ortograficzny dla klas 3 „Ortofanek”

Małgorzata Buchaniec

3a,3c

Filip Dejewski, Aleksandra Miś; Julia Warunek

Międzyszkolny Konkurs Promocji Zdrowia „Stawiamy na zdrowie i bezpieczeństwo”-II miejsce;

Halina Strumińska; Małgorzata Buchaniec; Alicja Filus

1f

Krzysztof Klimczyk

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - nagroda

Anna Majkowska;

2b

Antoni Goszczyński

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - nagroda

Renata Wójcik

3a

Miłosz Kania

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Małgorzata Buchaniec

3a

Anna Masternak

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Małgorzata Buchaniec

3a

Miłosz Kania

Międzyszkolny konkurs ortograficzny dla klas 3 „Ortofanek”

Małgorzata Buchaniec

3a

Oliwia Rzewieniec

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Małgorzata Buchaniec

2d

Antoni Białko

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Beata Chronówka

2d

Kamil Sikora

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Beata Chronówka

2a

Patrycja Ziomek

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Jolanta Karbowniczak

2c

Zuzanna Wtorek

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Danuta Sysio

2c

Maria Brokowska

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Danuta Sysio

2c

Dagmara Banach

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Danuta Sysio

1c

K. Guntruch

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Agata Janczura

1d

M. Marasek, B. Konopka

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” - wyróżnienie

Ewa Jamka

2d

Maria Głuch

Kangur matematyczny – wynik bardzo dobry

Beata Chronówka

2d

Małgorzata Sworst

Kangur matematyczny- wyróżnienie

Beata Chronówka

3a

Miłosz Kania

Kangur matematyczny- wyróżnienie

Małgorzata Buchaniec

3a

Aleksandra Miś

Kangur matematyczny- wyróżnienie

Małgorzata Buchaniec

2e

Katarzyna Kos

Ogólnopolski Konkurs „Moje ulubione danie mleczne: - laureatka

Ewelina Suder

2b

Alicja Ochocka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny- „Z Koziołkiem Matołkiem po małopolsce- 1 miejsce

świetlicaAgnieszka Czekaj

3a

Anna Masternak

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny- „Z Koziołkiem Matołkiem po małopolsce -  SP 107- 1 miejsce

świetlica

3c

Zuzanna Mazurek

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Tęczowy świetliczek”-SP82 – 3 miejsce

świetlica

2b

Alicja Ochocka

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Tęczowy świetliczek”- SP82 – I miejsce

świetlica

1c

O. Warwas

Korneliada – I miejsce

Agata Janczura

1c

K. Gmitruk

Mądra głowa -I miejsce

Agata Janczura

Komunikaty

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89
os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

logo1

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

mistrzowie kodowania

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP