Osiągnięcia uczniów 2013/14

KONKURSY POZASZKOLNE – 1- 3

 

Klasa

Nazwisko ucznia

 Nazwa konkursu

 Organizator

Nauczyciel przygotowujący

3d

Barbara Sikora – II miejsce

Ozdoby świąteczne – konkurs plastyczny

SP25

W. Bętkowska,

A. Filus

3e

Katarzyna Główczyk -  wyróżnienie

Konkurs plastyczny – Wiersze Tuwima

SP 107

W. Bętkowska,

A. Filus

3a

Zuzanna Kluba

Krakusek etap rejonowy

Wawel

J. Karbowniczak

1d

Klasa 1d  zajęła  1 m.

Ekologiczny dom

  MOŚ i U Dzieci

B. Chronówka

 

Julia Hajek  - II m. 

Jesienne liście 

SP 92

A. Majkowska,

E.  Majcherczyk

 

J. Nowak – wyróżnienie

Jesienne liście 

SP 92

A. Majkowska,

E.  Majcherczyk

 

W. Słupek   - II m.

Konkurs plastyczny – Wiersze Tuwima

SP 107

A. Majkowska,

E.  Majcherczyk

3c

E. Lenczowska – I m.

Ogólnopolski Konkurs   plastyczny ,,Razem  z Koziołkiem  Matołkiem” – SP 89

 SP 89 

A. Majkowska

3e

 K. Główczyk  -   wyróżnienie

Bohaterowie wierszy   Tuwima

 

M. Nowak

3e

Sz. Malczyk – etap rejonowy - wyróżnienie

Krakusek

Wawel

M. Nowak

1-3

I miejsce:

J. Szlosek, 

K. Czekaj,

K. Miś.

W. Strzelec,

O. Flis,

Nowohucki  Konkurs Piosenki świątecznej 

NCK

A. Lasoń

1a, 1b, 1d, 1e

Nagrody:

A. Goszczyński - 1b;

A. Macisz - 1a;

K. Sikora - 1d,

N. Parwa - 1e

Ogólnopolski konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

 

W. Bętkowska

1a, 1b,

1c

Wyróżnienia:

P. Ziomek

W. Bednarek,

Z. Cichy,

K. Rempel

D. Banach;

K. Bieniek,

M. Brokowska,

Z. Wtorek;

A. Białko,

M. Głuch,

W. Stec,

K. Kos

Ogólnopolski konkurs Przyrodniczy,, Świetlik”

 

W. Bętkowska

 

G. Pepera – 8 miejsce

Ogólnopolski konkurs  j. angielskiego

 

A. Lasoń

2a

M. Kania, S. Siwiec - wyróżnienia

Ogólnopolski konkurs matematyczny- Kangurek

 

M. Buchaniec

 

E. Leńczowska - 3c - III miejsce; Nikola Grabowska - 3a- II miejsce;

Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Cyrk wita nas”

SP 109

A. Majkowska,

E.  Majcherczyk

3

Aleksandra Litewka - 1 miejsce;E. Leńczowska - III miejsce

Międzyszkolny Konkurs plastyczny

SP 86

A. Majkowska,

E.  Majcherczyk

2c

Owczarek, Hornik, Miś – III miejsce

Matfanek

 

H. Strumińska

2c

Miś - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs matematyczny -

 

H. Strumińska

2b

Aniela Nosal - wyróżnienie

Matfanek

 

D. Grabowiecka

2a

M. Kania - 5 miejsce w finale

Matfanek

 

M. Buchaniec

2a,

2c

D. Wójtowicz- II miejsce

Baśnie krajów europejskich

SP 89

A. Filus

1-3

M. Gacek - I miejsce; D. Wójtowicz –III miejsce

Kwaiaty dla mamy

SP 86

A. Filus,

W. Bętkowska

3d,3a

Wójcik,  Szczepańska,Jonas - II miejsce

Konkurs piosenki angielskiej „Sing with us”

 

A. Lasoń

3d i 3a

 Grupa uczniów- wyróżnienie

Konkurs SINGING KIDS

MDK ul. Rejmonta

A. Lasoń

 

 

KONKURSY POZASZKOLENE - KLASY 4-6

 

klasa

Nazwisko ucznia

 Nazwa konkursu

 Organizator

Nauczyciel przygotowujący

Va

Szymon Podsiadło

MKM – etap rejonowy

Kuratorium Oświaty

 E. Panek

Va

J. Bielawska, P. karcz – I i II miejsce

Krakowska Matematyka

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki

E. Panek

6

Chłopcy – I miejsce

Turniej piłki nożnej - z okazji Święta Niepodległości

 

Z. Tenerowicz

 

Chłopcy klas 4 - I miesce

 Dwa ognie – turniej szkól

   

5b

Grzegorz Stępkowicz – etap rejonowy

 Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Kuratorium Oświaty

W. Bętkowska

4c

 Anna Raczyńska – 1 m.

  Ogólnopolski konkurs na rozumienie ze słuchu 

 

A. Wojkowska;

A. Lasoń

4d

T. Gryczyński - II m.

Ogólnopolski konkurs na rozumienie ze słuchu 

 

A. Lasoń

6a

Anna Szczepańska - I m.

Międzyszkolny Konkurs gramatyczny

 

S. Poznańska

6b

M. Szot – II

Międzyszkolny Konkurs gramatyczny

 

S. Poznańska

 6c

Julia Kozak – III

Międzyszkolny Konkurs gramatyczny

 

S. Poznańska

6c

Jakub Dec – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 

S. Poznańska

5b

Patryk Kożuch

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 

U. Pyzia

5b

II miejsce – grupa

Nowohucki konkurs Piosenki Zimowej i Kolęd w j. angielskim

 

L. Musiał

 6b

W. Olesiak, J. Szarański, N. Karczewska – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Kuratorium

Oświaty

A. Klimek

6a

Fortuna Barłomiej – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Kuratorium

Oświaty

M. Cygal

6c

Główczyk Piotr, Orłowska Karolina, Szklarska Anna – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Kuratorium

Oświaty

M. Cygal

5a

P. Karcz – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Kuratorium

Oświaty

M. Cygal

5c

K. Kucza – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Kuratorium

Oświaty

M. Cygal

6c

J. Dec - finalista, laureat

Małopolski Konkurs Matematyczny

Kuratorium

Oświaty

A. Ujejska

6c

J. Dec – finalista, laureat

Małopolski Konkurs Informatyczny

Kuratorium

Oświaty

A. Ujejska

6c

A. Szklarska – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Informatyczny

Kuratorium

Oświaty

A. Ujejska

 

 P. Grabka – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Informatyczny

Kuratorium

Oświaty

A. Ujejska

 

B. Bąk –etap rejonowy

Małopolski Konkurs Informatyczny

Kuratorium

Oświaty

A. Ujejska

6b

Natalia Karczewska- etap rejonowy

Małopolski Konkurs Informatyczny

Kuratorium

Oświaty

A. Ujejska

6c

J. Adamkiewicz – etap rejonowy

Małopolski Konkurs Informatyczny

Kuratorium

Oświaty

A. Ujejska

6c

J. Dec- laureat

Krakowska Matematyka

Stowarzyszenie

Nauczycieli Matematyki

A. Ujejska

5a

P. Karcz - laureat

Krakowska Matematyka

Stowarzyszenie

Nauczycieli Matematyki

E. Panek

5a

J. Bielawska - laureat

Krakowska Matematyka

Stowarzyszenie

Nauczycieli Matematyki

E. Panek

6c

J. Dec - wyróżnienie

Kangur matematyczny

 

A. Ujejska

5a

P. Karcz - wyróżnienie

Kangur matematyczny

 

E. Panek

5a

J. Bielawska - wyróżnienie

Kangur matematyczny

 

E. Panek

5a

K. Kucza - wyróżnienie

Kangur matematyczny

 

E. Panek

6c

J. Dec - laureat

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - Olimpus

 

A. Ujejska

5b

P. Kożuch - laureat

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - Olimpus

 

M. Miś

5a

P. Karcz - laureat

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - Olimpus

 

E. Panek

5a

J.Bielawska - laureat

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - Olimpus

 

E. Panek

5a

K. Kucza - laureat

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - Olimpus

 

E. Panek

 

Chłopcy- 4-6 – II miejsce; indywidualnie P. Główczyk- I miejsce w skoku w dal; A. Tomaszewski –I miejsce w rzucie piłeczką palantową. Paulina Grzelec -  I miejsce  w rzucie piłeczka palantową, IV miejsce w skoku w dal; Okraska Przemysław- VII miejsce  w biegu na 60m, VIIII miejsce  w rzucie piłeczką palantową;

Mistrzostwa Krakowa Lekka atletyka czworobój

Małopolski Związek Sportowy

Z. Tenerowicz, D. Jakubowska

 

Chłopcy- 4-6 – VI miejsce

Mistrzostwa Krakowa Lekka atletyka  czworobój

Małopolski Związek Sportowy

Z. Tenerowicz

 

Dziewczęta – IV miejsce

Mistrzostwa MOS wschód piłka ręczna

 

D, Jakubowska

 

Grupa- IV miejsce

Wielobój Lyżwiarski

 

D, Jakubowska

 

Dziewczęta – V miejsce, zakw. do finału

 Igrzyska Szkół Podstawowych –mini piłka ręczna

 

D, Jakubowska

 

Dziewczęta- I miejsce

Igrzyska Szkół Podstawowych –mini piłka ręczna

 

D, Jakubowska

 

Dziewczęta klas 5- VIII miejsce

Lajkonik CUP

 

D, Jakubowska

 

VIII- Dziewczęta: P. Grzelec- 15 miejsce, T. Barnowska- 72 miejsce w 4-boju LA

Krakowska Olimpiada Młodzieży

 

D, Jakubowska

 

II miesce – Chłopcy - 4-boju LA

Krakowska Olimpiada Młodzieży

 

D, Jakubowska

 

J. Kiełbiowski, G. Nalepa – II i III miejsce

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Maski Karnawałowe – Dom Harcerza

Dom Harcerza

E. Weber

4-6

 Grupa uczniów- I miejsce

Zawody pływackie o puchar „Tauron”

 

A. Galbas,

D. Jakubowska,

 

  122 - miejsce   małopolsce

Odblaskowa Szkoła

Małopolski Konkurs o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

Cała szkoła

1-3

Grupa uczniów-wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Dom Harcerza

L. Musiał

0-6

Status Szkoły w Ruchu – wyróżnienie MEN

Ogólnopolska akcja MEN w ramach Szkoły w Ruchu „Ćwiczyć każdy może”

MEN

Cała szkoła

5a

J. Bielawska - wyróżnienie

Drzewo recenzji

Wojewódzka Biblioteka Publiczna

E. Furtak-Wiśniewska

4c

Anna Raczyńska - laureat

Ogólnopolska Olimpiada j. angielskiego - Olimpus

 

A. Wojkowska

5a, 5c

K. Kucza,  P. Karcz- laureaci

Ogólnopolska Olimpiada j.polskiego - Olimpus

 

B. Nowacka

5c,5b

K. Kucza, J. Kiełbiowski

Ogólnopolska Olimpiada j. angielskiego - Olimpus

 

L. Musiał

4c

K. Kalandyk - wyróżnienie

Twórczość Joanny Papuzińskiej

Biblioteka Uniwersytetu Pedagogicznego

A.Filus,

W. Bętkowska

4-6

 Grupa uczniów 4-6 – I miejsce

XXII Konkurs Szkół Dzielnicy Mistrzejowice Północ „Najbardziej usportowiona szkoła w roku szkolnym 2014/15

Dzielnica XV

A. Galbas

4-6

 Grupa uczniów - I miejsce

Zawody pływackie o puchar „Tauron”

 

A. Galbas

4d

IV miejsce - Gorczański, Kuzak, Kowalczyk, Sojka, Grabka, Kiszka

English in Action

Pod patronatem KO

A. Lasoń

 

KONKURSY SZKOLNE KLASY  0-3

 

klasa

Nazwisko ucznia

 Nazwa konkursu

 Organizator

Nauczyciel przygotowujący

0

II – miejsce- Piotr Kuks

 Wiosna w poezji

Nauczyciele świetlicy

B. Dzięgiel

1a

Lena Nycel – II m.

Mój ulubiony pluszowy miś –konkurs plastyczny

E. Furtak-Wiśniewska

W. Bętkowska, A. Filus

1a

 Iga Szot – III m

Mój ulubiony pluszowy miś–konkurs plastyczny

E. Furtak-Wiśniewska

W. Bętkowska

0

  K. Paluch  - I miejsce

Mój  ulubiony pluszowy  miś–konkurs plastyczny

E. Furtak-Wiśniewska

B. Dzięgiel

0

 D. Flazik – wyróżnienie

Szkolny Konkurs Recytatorski

 Świetlica

B. Dzięgiel

2a

Dawid Góralczyk – wyróżnienie

Mądra głowa

M. Nowak

M. Buchaniec

2a

Miłosz Kania - II m

Mądra głowa

M. Nowak

M. Buchaniec

2a

Miłosz Kania - I m.

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

R. Wójcik, 

E. Frajberg

M. Buchaniec

2a

Lena Bednarska – III miejsce

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

R. Wójcik, 

E. Frajberg

M. Buchaniec

2a

Oliwia Rzemieniec – III m.

Dary Jesieni

E. Jamka, B, Chronówka, D. Sysio

M. Buchaniec

2a

 Eryk Lenik  - IIm

Tuwim Dzieciom

Anna Majkowska

M. Buchaniec

2a

Oliwia Rzemieniec – III m.

Tuwim Dzieciom

Anna Majkowska

M. Buchaniec

2a

  1. Sopota – III m.
  2. Sopota –  I m .
  3. Sopata -1 m.
    1. Masternak -3 m.
    2. Matląg – 2m

Tuwim Dzieciom

Anna Majkowska

M. Buchaniec

2a

 

 Mój ulubiony pluszowy miś

Anna Majkowska

M. Buchaniec

2a

A. Masternak – III m.

Mój ulubiony pluszowy miś

E. Furtak-Wiśniewska

M. Buchaniec

1b

 Natalia Włodarczyk

Wiersze Tuwima

 

 R. Wójcik

2c

A. Miś – I m.

Dary jesieni

E. Jamka,

B. Chronówka,

D. Sysio

H. Strumińska

2b

A. Kowiorska  - II m

Dary jesieni

E. Jamka,

B. Chronówka,

D. Sysio

D. Grabowiecka

2b

G. Hołda – wyróżnienie

Dary jesieni

E. Jamka,

B. Chronówka,

D. Sysio

D. Grabowiecka

3b

W. Jasińska - wyróżnienie

Mądra Głowa

E. Jamka,

B. Chronówka

 E. Jamka

3b

W. Jasińska- wyróżnienie

Tuwim dzieciom

E. Jamka,

B. Chronówka

E. Jamka

3b

 Matląg – II m.

Konkurs promujący książki -

E. Jamka,

B. Chronówka

E. Jamka

3a

 Z. Kluba, N. Grabowska – wyróżnienie 

Odblaskowa Szkoła

A. Majkowska

J. Karbowniczak

3a

F. Kogut- I m.

A. Szczepańska - wyróżnienie

Konkurs literacki „List do kolegi”

A. Majkowska

J. Karbowniczak

3a

P. Frasińska – II m.

Zamień kulę styropianową na bombkę choinkową

A. Gryboś – Leja

J. Karbowniczak

3a

 M. Macheta -II m.

 Świąteczny anioł

D. Sysio,

B. Chronówka

J. Karbowniczak

1a

 P. Toczyski – I m.

Wiersze Tuwima

 Świetlica

E. Frajberg

1a

P. Ziomek - II m.

Wiersze Tuwima

Świetlica

E. Frajberg

1e

 Natalia Parwa  - II m.

Tuwim dzieciom

Świetlica

E. Suder

1e

P. Porębska - wyróżnienie

Tuwim dzieciom

Świetlica

E. Suder

3e

 M. Światłoń, Sz. Malczyk – wyróżnienie

Dary Jesieni

E. Jamka,

B. Chronówka,

D. Sysio

M. Nowak

3a

P. Frasińska - II m.

 Pluszowy miś

E. Furtak-Wiśniewska

A. Filus

1a

 Kamil Bicz - wyróżnienie

Pluszowy miś

E. Furtak-Wiśniewska

E. Frajberg

3c

Jacek Tomaszkiewicz – 1 m.

Kronika moich wakacji

E. Furtak-Wiśniewska,

J. Kozłowska

M. Nowak

3d

Kludiusz  Błaż, Dominika  Rozumek – II m

Kronika moich wakacji

E. Furtak-Wiśniewska,

J. Kozłowska

J. Kozłowska

3d

 Michał Kowal  - III m.

Kronika moich wakacji

E. Furtak-Wiśniewska,

J. Kozłowska

J. Kozłowska

2a

 

Mój ulubiony pluszowy Miś

E. Furtak-Wiśniewska

M. Buchaniec

3a

P. Frasińska - 2 m.

Mój ulubiony pluszowy Miś

E. Furtak-Wiśniewska

J. Karbowniczak

3b

K. Czekaj, -3 m.

Mój ulubiony pluszowy Miś

E. Furtak-Wiśniewska

E. Jamka

2a

 

Mój ulubiony pluszowy Miś

E. Furtak-Wiśniewska

M. Buchaniec

3b

 

Najbardziej pomysłowa ozdoba choinkowa

E. Furtak-Wiśniewska

E. Jamka

 3d

 W. Zander

Najbardziej pomysłowa ozdoba choinkowa

E. Furtak-Wiśniewska

J. Kozłowska

2-3

I miejsce-  Marta Pasek -3c; wyróżnienie  Julia Halek -3c;

II miejsce – Filip Kogut i Marta Macheta -  3a;

III miejsce-Gabriela Cholewa-3a;

Wyróżnienie - Małgorzata  Wójcik – 3a

Konkurs piosenki angielskiej

A. Lasoń

L. Musiał

A. Lasoń

L. Musiał

1-3

I miejsce- G. Padera- 3d;

II miejsce- B. Sikora- 3d;

II miejsce O. Miś  - 2c;

III miejsce – I. Hornik- 2c

Szkolna Olimpiada j. angielskiego

A. Lasoń

A. Lasoń

3b

N. Jasińska –I miejsce

Korneliada

E. Jamka,

D.  Sysio,

M. Buchaniec

 

1c

III miejsce- Leon Lewandowski,

Wyróżnienie- Klaudia Ziętara

Korneliada

E. Jamka,

D.  Sysio,

M. Buchaniec

 

1-3

Iwo Ropa – III miejsce - 3a

Szkolna Olimpiada j. angielskiego „Who’s the best”

L. Musiał

L. Musiał

1e

P. Porębska- I miejsce

Korneliada

 

E. Suder

1e

II miejsce –A. Białko

Konkurs recytatorski,, 120 przygód Koziołka Matołka”

E. Suder

B. Chronówka

1d

II miejsce –P. Porębska

Konkurs recytatorski,, 120 przygód Koziołka Matołka”

E. Suder

E. Suder

2a

 I miejsce – Róża Kalandyk,

Mam talent

Nauczyciele świetlicy

 M. Buchaniec

2a

Wyróżnienie Agnieszka Zięba

Wiosna w poezji

 

 M. Buchaniec

2a

I miejsce- Szymon Siwiec;

II miejsce- Lena Bednarska; 

III miejsce- Kacper Adamski

 Nie pal przy mnie proszę

M. Nowak

 M. Buchaniec

2a

  I miejsce – Julia Szewczyk, Lena Bednarska

Korneliada

E. Jamka,

D. Sysio,

M. Buchaniec

 M. Buchaniec

3a

  III miejsce –Alicja Szczepańska

Korneliada

E. Jamka,

D. Sysio,

M. Buchaniec

J. Karbowniczak

2a

I miejsce Julia Jędruś, Julia Domańska

Mleczne rymowanki

 M. Buchaniec

 M. Buchaniec

2a

I miejsce- M. Kania, A. Masternak, L. Bednarska

Mleczny Hymn

 M. Buchaniec

 M. Buchaniec

3e

Góralczyk, J. Gawlik - wyróżnienia

Mleczne rymowanki

 M. Buchaniec

M. Nowak

2c

Świtek – I miejsce

Nie pal przy mnie proszę

M. Nowak

H.Strumińska

2c

II miejsce- Świtek; III- miejsce -Kozioł

Mleczne rymowanki

 M. Buchaniec

H.Strumińska

3

Reprezentanci szkoły

Konkurs o Krakowie Krakusek – etap szkolny

 Etap szkolny J. KarbowniczakWawel

 

3

Klasa 4d

Mistrz cichego czytania ze zrozumieniem

R. Wójcik,

R. Wójcik,

E. Jamka,

A. Janczura,

J. Kozłowska

 

KONKURSY SZKOLNE - KLASY 4-6

 

Klasa

Nazwisko ucznia

 Nazwa konkursu

 Organizator

Nauczyciel przygotowujący

 

Magdalena Szot i Zuzanna Pisarczyk

II i II miejsce Sudoku

Nauczyciele matematyki

E. Panek

4d

M. Kowalczyk – I miejsce,

Mistrzostwa Sudoku

Nauczyciele matematyki

  1. Raczyńska  - II miejsce

4c

J. Sarewicz-  II miejsce

Mistrzostwa Sudoku

Nauczyciele matematyki

 

4c

 

Mistrzostwa Sudoku

Nauczyciele matematyki

 

4d

A. Grabka -1m;

Najbardziej pomysłowa ozdoba choinkowa

 

A.Gryboś -Leja

5a

Janina Bielawska – wyróżnienie

Mój ulubiony pluszowy  miś

E. Furtak-Wiśniewska

 

4a

W. Wójcik – wyróżnienie

Mój ulubiony pluszowy miś

E. Furtak-Wiśniewska

 

6c

A. Szklarska – 1 m

Szkolne Mistrzostwa Sudoku

Nauczyciele matematyki

A. Ujejska

6c

A. Łysek – 3m

Szkolne Mistrzostwa Sudoku

Nauczyciele matematyki

A. Ujejska

6C

grupa

XI Turniej Mini Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców

D. Jakubowska

Nauczyciele wychowania fizycznego

6C

grupa

Turniej piłki siatkowej

A. Galbas

Nauczyciele wychowania fizycznego

4D

grupa

XI Turniej mini piłki ręcznej

A. Galbas

Nauczyciele wychowania fizycznego

4- 6

I miejsce – N. Karczewska -6b; II miejsce – W. Żaba,

K. Kiełbiowsk - 5b

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną o działaniach szkoły na temat segregacji śmieci

Al. Klimek

A. Klimek,

W. Bętkowska

4-6

I miejsce- Kamil Matysiak;

 II miejsce-Anna Szczepańska; Michał Wajda,   Michał Rycaj

Konkurs j. angielskiego „Tom Sawyer end friends

A.Wojkowska, K. Szwejkowska

 

4

Uczniowie klas 4a, 4b, 4c, 4d

BRD – etap szkolny

E. Weber

 

Komunikaty

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89
os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

logo1

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

mistrzowie kodowania

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP