Osiągnięcia uczniów 2012/13

Klasy 0 -3

Klasa Nazwisko ucznia  Nazwa konkursu  Organizator Nauczyciel przygotowujący
3c Anna Rzaczyńska Międzyszkolny konkurs świetlicowy "Barwy jesieni” świetlica Wioletta Bętkowska
0 Emilia Rybak -1 miejsce Międzyszkolny konkurs "Samolot w oczach dziecka” Muzeum Lotnictwa Bożena Janakowska - Dzięgiel
1a Miłosz Kania – 10 miejsce w Polsce Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego "Zuch”   Agata Lasoń
1b Aniela Nosal  - 15 miejsce w Polsce Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego "Zuch”   Agata Lasoń
2b Słupek, Jasińska , Flis, Szlosek  - III miejsce  Wojewódzki Konkurs "Bliżej świata”   Agata Lasoń
2c Julia Hasek, Surma Wiktor, Cisowska Weronika, Julia Hasek, Kamil   Sułkowski - III miejsce Wojewódzki Konkurs "Bliżej świata”   Agata Lasoń
2c Orzełek Jakub- wyróżnienie Świetlik – ogólnopolski konkurs przyrodniczy   rodzice
2d Zarębska Weronika  - laureat Świetlik – ogólnopolski konkurs przyrodniczy   p. Bętkowska
2d Zuzanna Gaweł I miejsce zawody pływackie   Szkolny ośrodek pływacki
2d Małgorzata Czarnik, G. Pepera, B. Sikora , A. Kocerba, P. Wójcik - III miejsce Wojewódzki Konkurs "Bliżej świata”   Agata Lasoń
2e Wrona Patryk - III miejsce Wojewódzki Konkurs "Bliżej świata”   Agata Lasoń
2e Katarzyna Główczyk Międzyszkolny konkurs rękodzieła "Marcowe koty" – konkurs plastyczny Centrum  Młodzieży  im. H. Jordana   Anna Majkowska
2e Katarzyna Główczyk - wyróżnienie Małopolski  konkurs literacko- plastyczny "Niezwykły świat” Wojewódzka biblioteka Pedagogiczna Elżbieta Furtak –Wiśniewska.
3a Wolańska Patrycja - wyróżnienie Małopolski Konkurs  literacko plastyczny "Bohaterowie  utworów Braci Grimm” Wojewódzka biblioteka Pedagogiczna Anna Majkowska
3b Łyko Dominik - wyróżnienie I stopnia Krakusek – regionalny konkurs   R. Wójcik
3d Ciemierkiewicz  Emilia - II miejsce Międzyszkolny  Konkurs plastyczny – Muzeum Lotnictwa   Anna Majkowska
3d Tymoteusz Gorczański – laureat Wojewódzki konkurs ortograficzny "Kaktus”   Beata Chronówka
3d Tymoteusz Gorczański – wyróżninie II stopnia Krakusek – Wawel   Tymoteusz Gorczański –
3d Tymoteusz Gorczański – III miejsce Ortofanek   Tymoteusz Gorczański –
2e Emilia Leńczowska – 1 miejsce Międzyszkolny Konkurs "Zwiastuny wiosny” (Sp 92) SP92 Ewa Majcherczyk
2e Katarzyna Główczyk - wyróżnienie Miejski konkurs  Rękodzieła "Marcowe koty”  CM im. H. Jordana Anna Majkowska
2e Katarzyna Główczyk - wyróżnienie Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny "Bohaterowie utworów Jana Brzechwy” SP nr 13 w Koszalinie Anna Majkowska
3c Anna Raczyńska – I miejsce Międzyszkolny Konkurs  Plastyczny "Legendy Krakowskie” SP nr 80 Alicja Filus
3c Anna Raczyńska – II miejsce Międzyszkolny Konkurs "Zwiastuny wiosny” (Sp 92) SP 21 Alicja Filus
3c Anna Raczyńska - wynik bdb Kangur   Danuta Sysio
3e Daria Oczkowska - wyróżnienie Kangurek   Ewelina Suder
3b Dominik Łyko – wyróżnienie I stopnia Regionalny  konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek”   Renata Wójcik
1c Filip Dejewski – 3 miejsce Konkurs  plastyczno - literacki "Podróże  po Europie"   Halina Strumińska
2a Alan Czerwiński - wyróżnienie Ogólnopolski konkurs matematyczny "Żaczek”   Jolanta Karbowniczak

Klasy 4-6

Klasa Nazwisko ucznia  Nazwa konkursu  Organizator Nauczyciel przygotowujący
6d Krzysztof Kędziora Krakowska Matematyka – II etap Stowarzyszenie Matematyków Elżbieta Panek
6d Mateusz Grzebyk Małopolski Konkurs Przyrodniczy -Etap rejonowy Małopolskie Kuratorium Alicja Klimek
6d Mateusz Grzebyk Małopolskie konkurs Humanistyczny- etap rejonowy Małopolskie Kuratorium Urszula Pyzia
6d Alicja Domańska Małopolski Konkurs Przyrodniczy -Etap rejonowy Małopolskie Kuratorium Alicja Klimek
6c Kamil Gryczynski Finalista Małopolskiego Konkursu Humanistycznego Małopolskie Kuratorium Urszula Pyzia
6b Wojciech Lipko Małopolski Konkurs Przyrodniczy -Etap rejonowy Małopolskie Kuratorium Maria Cygal
6c Kamil Gryczynski Finalista  Sudoku   Andrzej Kozłowski
5c Anna Szklarska Małopolski Konkurs Przyrodniczy -Etap rejonowy Małopolskie Kuratorium Maria Cygal
5c Piotr  Główczyk Małopolski Konkurs Przyrodniczy -Etap rejonowy Małopolskie Kuratorium Maria  Cygal
5c Jakub Dec Krakowska Matematyka- II etap Stowarzyszenie Matematyków Anna Ujejska
5c JakubDec Sudoku II etap   Anna Ujejska
4b Julia Cichy - 4 miejsce Sudoku II etap   Anna Ujejska
5c Jakub Dec Finalista Małopolskiego Konkursu Humanistycznego Małopolskie Kuratorium S. Poznańska
4a  Karcz  Piotr Sudoku   E. Panek
4 12 uczniów – I miejsce Sportowy Konkurs szkół podstawowych – dwa ognie SP 144 Dorota Jakubowska
4a Piotr Karcz - laureat Krakowska Matematyka Stowarzyszenie matematyków E. Panek
4a Piotr Karcz - wyróżnienie Kangur   E. Panek
4a Piotr Karcz - laureat Olimpusa z matematyki, , przyrody, j. polskiego i j. angielskiego Olimpus E. Panek. M. Cygal. B., K. Szwejkowska, B. Nowacka.
4a Bielawska Janina - laureat Olimpusa z matematyki, , przyrody, j. polskiego Olimpus E. Panek. M. Cygal. B. Nowacka.
4a  Podsiadło Szymon - laureat Olimpusa z matematyki, , przyrody, Olimpus E. Panek. M. Cygal
4 a Nowak Weronika - laureat Olimpusa    z przyrody, Olimpus M. Cygal
4a Szymon Podsiadło - wyróżnienie Drzewo Recenzji Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna Elżbieta Furtak- Wiśniewska
4a Bielawska Janina - laureat I ogólnopolski Konkurs Baśniowy - II nagroda   B. Nowacka
4b Julia Pałka - I miejsce Drzewo recenzji Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna Elżbieta Furtak- Wiśniewska
4b  Julia Cichy – 4 miejsce Sudoku   A. Ujejska
4c  Kucza Karol – laureat Olimpusa z matematyki j. angieskiego Olimpus Maria Cygal
4d Julia  Pasik - wyróżnienie      

Komunikaty

Ze względu na awarię telefonu stacjonarnego prosimy 

dzwonić na numer  komórkowy

660 637 373


 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89
os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

logo1

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

mistrzowie kodowania

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP