Kalendarz

Kalendarium roku szkolnego 2022/2023

Wrzesień 

2022

Grudzień

2022

Styczeń

2023

Maj

2023

Czerwiec

2023

7.09. zebrania klas I


21.09 zebrania klas II - VIII

7.12

konsultacje z wychowawcą 


przewidywane oceny ndst

4.01

zebrania


oceny przewidywane

10.05

konsultacje z wychowawcą


przewidywane oceny ndst

7.06

zebrania


oceny przewidywane


Ze względu na sytuację epidemiczną terminy oraz forma zebrań i konsultacji mogą ulec zmianie. Szczegółowy harmonogram będzie umieszczany na stronie głównej.

Zebrania informujące o przewidywanych ocenach:

04.01.2023 r. - I okres

07.06.2023 r. - II okres


Terminy konferencji klasyfikacyjnych:

11.01.2023 r. - I okres

14.06.2023 r. - II okres


Kalendarz szkolny:

01.09.2022 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

13.10.2022 - Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

14.10.2022 - Dzień Edukacji Narodowej - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

12.10.2022 - ślubowanie klas pierwszych

31.10.2022 - Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

01.11.2022 - Dzień Wszystkich Świętych

11.11.2021 - Święto Niepodległości

12.12.2022 - Dzień wolny od zajęć dydaktycznych - Jubileusz Szkoły

23.12.2022 - 31.12.2022 - Zimowa przerwa świąteczna

01.01.2023 - Nowy Rok

06.01.2023 - Święto Trzech Króli

11.01.2023 - konferencja klasyfikacyjna za pierwszy okres

30.01.2023 - 12.02.2023 - Ferie zimowe

06.04.2023 - 11.04.2023 - Wiosenna przerwa świąteczna

01.05.2023 - Święto Pracy

02.05.2023 - Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

03.05.2023 - Święto Konstytucji 3 maja

23.05.2023 - Egzamin Ósmoklasisty - język polski - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

24.05.2023 - Egzamin Ósmoklasisty - matematyka - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

25.05.2023 - Egzamin Ósmoklasisty - język obcy - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

08.06.2023 - Boże Ciało

09.06.2023 - Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

14.06.2023 -  konferencja klasyfikacyjna roczna

23.06.2023 - Zakończenie roku szkolnego

24.06.2023 - 31.08.2023 - Ferie letnie

 


 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI

 

W związku z dodatkową godziną wprowadzoną do Karty Nauczyciela na konsultacje dla rodziców i uczniów, każdy z nauczycieli ma w tygodniu wyznaczone terminy konsultacji.
W tym czasie nauczyciel będzie dostępny w szkole, ale na spotkanie należy się umówić. Najpóźniej dzień wcześniej rodzic lub uczeń, który chce się spotkać z nauczycielem, potwierdza taką chęć przez wysłanie wiadomości na Librusie.

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

Terminy konsultacji

1

Baran Michał

język polski

czwartek 8.30-9.30

2

Bętkowska Wioletta

biologia

czwartek 9.30- 10.30

3

Buchaniec Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 7.25 -7.55,

środa 7.25 -7.55

4

Chronówka Beata

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 15:15-16:15

5

Długosz Bernadeta

język polski

poniedziałek 7:15-7:45,

czwartek 7:15-7:45

6

Drobny Paweł

religia

poniedziałek 8:15 - 8:45

7

Dyksińska Celina

matematyka

piątek 7:50-8:50

8

Furtak-Wiśniewska Elżbieta

nauczyciel bibliotekarz

poniedziałek 14:45 - 15:15,

wtorek 8:00 - 8:30

9

Gębora Paulina

język hiszpański

poniedziałek 16:05-17:05

10

Górecka Bogumiła

język polski

czwartek 8.40 - 9.40

11

Ignasiak Agnieszka

geografia

piątek 8:15 - 9:15

12

Jacewicz Beata

fizyka

poniedziałek 14:30 - 15:30

13

Jakubowska Dorota

wychowanie fizyczne

wtorek 13.30-14.30

14

Jamka Ewa

nauczyciel świetlicy

środa 16:00-16:30

15

Janakowska–Dzięgiel Bożena

nauczyciel świetlicy

poniedziałek 11:30 - 12:00,

czwartek 12:40-13:10

16

Janawa Grażyna

dyrektor

poniedziałek 14:30 - 15:30

17

Janczura Agata

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 7:15 - 7:45

czwartek 7.15-7.45

18

Jarosz Katarzyna

wychowanie fizyczne

poniedziałek 16.55-17.55

19

Józefczyk Agnieszka

matematyka

środa 7.30 - 8.00

20

Karbowniczak Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 7:30 - 8:00

środa 7.30-8.00

21

Karczewska Beata

historia

piątek 9.30 - 10.30

22

Karwas Agnieszka

matematyka

środa 12:40 - 13:40

23

Kępa Robert

religia

wtorek 9:35-10:35

24

Kiełb Grażyna

język polski

poniedziałek 12:30 - 13:30

25

Lenzion Iana

muzyka

czwartek 9:45-10:15

26

Macheta Mariusz

religia

czwartek 12:30 - 13:30

27

Majcherczyk Ewa

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 7.25 - 7.55,

środa 11.25 - 11.55

28

Majkowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

środa 10.00 10.30,

czwartek 7.15 - 7.45

29

Nowak Ewelina

pedagog szkolny

środa 16.05-17.05

30

Nowak Małgorzata

matematyka

poniedziałek 7:25-7:55,

czwartek 7:25-7:55

31

Olszańska Jolanta

plastyka

poniedziałek 10:00 - 10:30

środa 10:00 - 10:30 

32

Pacierz Krzysztof

wychowanie fizyczne

wtorek 13.30-14.30

33

Poznańska Sylwia

język polski

poniedziałek 7.45

34

Pudlik Agnieszka

język angielski

czwartek 9.30-10.30

35

Radoszek Patrycja

nauczyciel świetlicy

czwartek 14.00-14.30

środa 15.45-16.15

36

Rasińska Katarzyna

język angielski

czwartek 7:00-8:00

37

Solarz Iwona

wychowanie do życia w rodzinie

 środa 16:05 - 17:00

38

Stec Ewelina

edukacja wczesnoszkolna

czwartek, piątek 10.30-11.00

39

Stępień Kamila

informatyka

poniedziałek: 15:15-16:15

40

Stępień-Tatara Sylwia

matematyka

środa 14:30-15:30

41

Strumińska Halina

nauczyciel świetlicy

poniedziałek 12:00 - 12:30

czwartek 12.00-12.30

42

Suder Ewelina

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 10:00 - 10:30,

środa 10:55 - 11:25

43

Surma Marta

nauczyciel bibliotekarz

poniedziałek 11:20 - 11:30

piątek 11.20-11.30

44

Sysio Danuta

edukacja wczesnoszkolna

wtorek 8:10-8:40,

środa 10:00-10:30

45

Szwejkowska Katarzyna

język angielski

poniedziałek 15:15-16:15

46

Tenerowicz Zbigniew

wychowanie fizyczne

wtorek 7:25-7:55,

piatek 7:25-7:55

47

Trzcionka Gabriela

geografia, EDB

poniedziałek 11:40-12:40

48

Ujejska Anna

matematyka

środa 12:35 - 13:35

49

Wabik Aleksandra

nauczyciel świetlicy

poniedzalek 16.30-17.00

środa 14.00-14.30

50

Wasyłyszyn Lidia

chemia, przyroda

poniedziałek 14.30 - 15.15

51

Weber Ewa

informatyka, technika

wtorek 9:35-10:35

52

Wężowicz Magdalena

pedagog szkolny

czwartek 15:00 - 16:00

53

Więcek Katarzyna

nauczyciel świetlicy

czwartek 11:00 -12:00

54

Wojkowska Agnieszka

język angielski

wtorek 7:20 - 7:50,

środa 7:25 -7:55

55

Wójcik Renata

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 11:30-12:30

56

Wróbel Piotr

religia

środa 7:25-7:55,

czwartek 7:25-7:55

57

Wyrozumska Małgorzata

historia, WOS

poniedziałek 15.15 - 15.45,

piątek 7.30 - 8.00

58

Wrzosek Anna

nauczyciel świetlicy

czwartek 12:30 -13:30



 

 

 

 


 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP