Bezpieczna Szkoła Podstawowa

Nasza szkoła przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie realizuje zadania związane z Zintegrowaną Polityką Bezpieczeństwa, w ramach projektu Bezpieczna Szkoła Podstawowa już dwunasty rok. W związku z powyższym przysługuje nam prawo do starania się o uzyskanie tytułu LIDERA PROJEKTU.

Idea jaka przyświeca wyżej opisanej inicjatywie, to zapewnienie uczniom naszej szkoły realnego bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach życia. Realnego ponieważ wszelkie działania z tego zakresu zostają oparte na autentycznych potrzebach uczniów, rodziców
i nauczycieli, które są wynikiem przeprowadzonych wśród nich ankiet. Na podstawie tychże wyników opracowany zostaje plan pracy na najbliższy rok, wyznaczający kierunki działań Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa realizowanej na terenie szkoły, zwiększający poziom poczucia bezpieczeństwa naszych uczniów, jak i również bezpośrednie promowanie go w różnorakich formach. Założenia zawarte w planie realizujemy przy współpracy z partnerami, którzy wspierają pracę wychowawczą szkoły. Koordynator projektu raz do roku sporządza sprawozdanie z zakresu poziomu wdrażania planowanych działań oraz ich skuteczności.

zpb  logo

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP