Librus - wprowadzenie

Uprzejmie informujemy, że dziennik elektroniczny działa w klasach 4 – 6. Przekazujemy na Państwa ręce login i hasło dostępu do dziennika elektronicznego (osobna karteczka). Mamy nadzieję, że będziecie Państwo systematycznie z niego korzystać.

Dostęp do e-Dziennika jest bezpłatny.

Librus Synergia to nie tylko dostęp do ocen dziecka, ale także do informacji umieszczonych w ogłoszeniach, terminarzu, wiadomości przesłanych przez nauczycieli, itp. dlatego zachęcamy do 100% korzystania z tej możliwości.

INFORMACJE TECHNICZNE:
1. Logowanie do e- Dziennika odbywa się poprzez stronę: www.synergia.librus.pl
lub na naszej szkolnej stronie internetowej www.sp89krakow.pl
2. Podczas pierwszego logowania zostaną Państwo poproszeni o zmianę hasła, zaakceptowanie regulaminu oraz wpisanie swojego e-maila. Zmiana hasła wymusi konieczność ponownego zalogowania do sytemu. (UWAGA! W przypadku utraty swojego hasła należy zwrócić się do szkolnego Administratora e-Dziennika – wicedyrektor szkoły p. Ujejska).
4. Proszę przetestować wszystkie zakładki e-Dziennika.
5. W zakładce KONFIGURACJA można połączyć konta rodzeństwa lub ponownie zmienić hasło.

Regulamin LIBRUSA

Ze względu na awarię telefonu stacjonarnego prosimy

dzwonić na numer  komórkowy

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321