UNICEF - Wszystkie Kolory Świata 2019

Niniejszym z wielką radością informujemy, że na tegorocznym kiermaszu charytatywnym UNICEF ze sprzedaży laleczek uszytych i ofiarowanych przez uczniów naszej szkoły udało się zebrać kwotę 832,30 zł. Cała suma została przekazana na konto UNICEF.

Ofiarowane środki pieniężne zostaną przeznaczone przez UNICEF na zakup i dystrybucję szczepionek dla dzieci z ubogich krajów.

W imieniu polskiego zarządu UNICEF oraz szkolnych koordynatorów akcji chciałam serdecznie podziękować wszystkim uczniom i rodzicom, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie szyjąc lub kupując laleczkę oraz wszystkim nauczycielom, którzy zachęcili i przekonali swoich uczniów do udziału w akcji. Doceniamy Waszą hojność i wrażliwość na potrzeby ludzi dotkniętych przez los, a w szczególności dzieci.

Liczymy, że z równą pasją i zaangażowaniem włączycie się w kolejne charytatywne działania UNICEF organizowane na terenie naszej szkoły.

Szkolni koordynatorzy projektu:

Lidia Musiał i Agata Lasoń

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.