UNICEF - Wszystkie Kolory Świata 2019

Niniejszym z wielką radością informujemy, że na tegorocznym kiermaszu charytatywnym UNICEF ze sprzedaży laleczek uszytych i ofiarowanych przez uczniów naszej szkoły udało się zebrać kwotę 832,30 zł. Cała suma została przekazana na konto UNICEF.

Ofiarowane środki pieniężne zostaną przeznaczone przez UNICEF na zakup i dystrybucję szczepionek dla dzieci z ubogich krajów.

W imieniu polskiego zarządu UNICEF oraz szkolnych koordynatorów akcji chciałam serdecznie podziękować wszystkim uczniom i rodzicom, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie szyjąc lub kupując laleczkę oraz wszystkim nauczycielom, którzy zachęcili i przekonali swoich uczniów do udziału w akcji. Doceniamy Waszą hojność i wrażliwość na potrzeby ludzi dotkniętych przez los, a w szczególności dzieci.

Liczymy, że z równą pasją i zaangażowaniem włączycie się w kolejne charytatywne działania UNICEF organizowane na terenie naszej szkoły.

Szkolni koordynatorzy projektu:

Lidia Musiał i Agata Lasoń

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP