Doradztwo zawodowe w naszej szkole

W tym roku od klasy pierwszej do ósmej prowadzone są zajęcia w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego. Działania w ramach tego systemu skierowane są do uczniów, rodziców i nauczycieli. Na zajęciach uczniowie poznają siebie, swoje zainteresowania i mocne strony, aby móc wybrać dalszą ścieżkę edukacyjno- zawodową.

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego prowadzonego przez p. Annę Malisz . uczniowie klas: VIII a, VIII b; wzięli udział w grze symulacyjnej Chłopska szkoła biznesu. W rozgrywce towarzyszyła uczniom doradca zawodowy z PP-P nr 4 w Krakowie p. Agnieszka Górny. Rozgrywki zakończyły się wyborem klasowych liderów przedsiębiorczości. Poniżej zdjęcia z listopadowych zajęć.

13 marca2019 r.

16:30 - zebrania klas 8 - rodzice i uczniowie

17:30 - I Giełda Szkół Ponadpodstawowych (duża sala gimnastyczna)

18:00 - 19:00 - konsultacje z nauczycielami

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.