Doradztwo zawodowe w naszej szkole

W tym roku od klasy pierwszej do ósmej prowadzone są zajęcia w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego. Działania w ramach tego systemu skierowane są do uczniów, rodziców i nauczycieli. Na zajęciach uczniowie poznają siebie, swoje zainteresowania i mocne strony, aby móc wybrać dalszą ścieżkę edukacyjno- zawodową.

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego prowadzonego przez p. Annę Malisz . uczniowie klas: VIII a, VIII b; wzięli udział w grze symulacyjnej Chłopska szkoła biznesu. W rozgrywce towarzyszyła uczniom doradca zawodowy z PP-P nr 4 w Krakowie p. Agnieszka Górny. Rozgrywki zakończyły się wyborem klasowych liderów przedsiębiorczości. Poniżej zdjęcia z listopadowych zajęć.

 

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP