Wieczorne wyjścia do teatru

Już dwukrotnie miłośnicy sztuki teatralnej ze starszych klas mieli okazję uczestniczyć w wieczornych wyjściach do teatru. W listopadzie odwiedziliśmy Scenę STU, gdzie obejrzeliśmy doskonale zagrane „Śluby panieńskie” Aleksandra Fredry. W grudniu ponownie klasyczna komedia – tym razem „Chory z urojenia” w Teatrze im. J. Słowackiego z Andrzejem Grabowskim w roli głównej.

Obie sztuki bardzo się widzom podobały i dały okazję do wielu rozmów, refleksji, interpretacji.
Zapraszamy do przeczytania fragmentu recenzji jednej z uczestniczek:
Gdy inni ludzie zatapiają się w aksamicie, ja zatapiam się w teatrze. Gra aktorska, muzyka, światła, scenografia – były idealne! […] „Śluby panieńskie czyli magnetyzm serca” to komedia, która potrafi porządnie rozbawić młodszych i starszych. W momencie, gdy dwie przyjaciółki Aniela i Klara deklamowały śluby, przez które miały odtrącać każdego chłopaka, już było wiadomo, że coś pójdzie nie tak. I tak się stało. Zwroty akcji urzekły mnie całkowicie. […] „Śluby panieńskie” były najlepszym spektaklem, na jakim kiedykolwiek byłam. Zachęciły mnie do przeczytania książki, wzbudziły moją miłość do teatru. To było cudowne przeżycie.

IMG 20181218 212049

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP