Z wizytą w Instytucie Goethego

W piątek 7 grudnia klasa 8 c uczestniczyła w ciekawych zajęciach zorganizowanych przez Instytut Goethego i prowadzonych w języku niemieckim. Uczniowie poznawali nazwy kierunków świata, nazwy kontynentów oraz niektórych państw a także nazwy obiektów charakterystycznych dla państw Europy.

Uczestnicy zajęć pracowali z książką „Mein Atlas”, która ma możliwość współdziałania z urządzeniami mobilnymi takimi jak tablet czy smartfon. Za ich pośrednictwem uczniowie mogli usłyszeć ciekawe informacje na temat dowolnie wybranego kraju a także rozwiązać quiz na znajomość zabytków Europy. Ciekawe interaktywne ćwiczenia zaktywizowały wszystkich uczniów do udziału w zajęciach.

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP