Andrzejkowe czary-mary

Jest taka jedna noc w roku, kiedy szkołę opanowuje magiczna atmosfera, a to za sprawą andrzejkowej zabawy. Jako pierwsi bawili się na balu uczniowie klas młodszych. Jak na andrzejki przystało były wróżby, tańce i świetna zabawa, którą przebojowo poprowadziła pani Agnieszka Galbas.

Uczniowie klasy 6B wspaniale sprawdzili się w roli wodzirejów. Wolontariusze z klas 6-8 razem z samorządem uczniowskim przygotowali wiele ciekawych wróżb, dzięki którym dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło ustawiania butów, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia z kart oraz słodkich cukierków. Zabawa była przednia, a wróżby pomyślne, dzięki czemu dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.