Andrzejkowe czary-mary

Jest taka jedna noc w roku, kiedy szkołę opanowuje magiczna atmosfera, a to za sprawą andrzejkowej zabawy. Jako pierwsi bawili się na balu uczniowie klas młodszych. Jak na andrzejki przystało były wróżby, tańce i świetna zabawa, którą przebojowo poprowadziła pani Agnieszka Galbas.

Uczniowie klasy 6B wspaniale sprawdzili się w roli wodzirejów. Wolontariusze z klas 6-8 razem z samorządem uczniowskim przygotowali wiele ciekawych wróżb, dzięki którym dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło ustawiania butów, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia z kart oraz słodkich cukierków. Zabawa była przednia, a wróżby pomyślne, dzięki czemu dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

Komunikaty

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP