Wieczór pieśni patriotycznych w IId

Tradycją naszej klasy stało się to, że w okolicy 11 listopada spotykamy się, aby wspólnie poprzez śpiewanie pieśni patriotycznych oddać hołd tym, którzy odeszli walcząc za naszą Ojczyznę.

W tym szczególnym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości również nie zabrakło uczniów klasy IId, ich rodziców i wychowawcy, którzy uczcili tę niezwykła datę dla każdego Polaka. Atmosfera spotkania jak zawsze była fantastyczna. Zaangażowanie dorosłych i dzieci we wspólne śpiewanie robiło wrażenie. Prawdą jest powiedzenie „Muzyka łagodzi obyczaje”. Jeszcze nie zapomnieliśmy tego spotkania, a już planujemy kolejne w okolicy Bożego Narodzenia.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.