Dla Niepodległej IIa i IId.

WSPÓLNE ŚPIEWANIE HYMNU NARODOWEGO.

W piątek 9.11.2018 r. obie klasy podobnie, jak inni uczniowie naszej szkoły i nie tylko naszej o godz. 11:11 wspólnie odśpiewały „Mazurek Dąbrowskiego”.

Dzieci zebrały się w sali gimnastycznej, gdzie najpierw rozbrzmiały słowa pieśni „Przybyli ułani”, „Pierwsza brygada”. Przedszkolaki z Przedszkola Akuku i uczennica z klasy V d wyrecytowali wiersze o tematyce patriotycznej. Kiedy wybiła godz. 11:11 od morza do Tatr słychać było hymn.

WYSTĘP ARTYSTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z PRZEDSZKOLA AKUKU.

13 listopada klasa IIa i IId zaprezentowała występ artystyczny dla przedszkolaków z okazji 100-lecia Niepodległej Polski. Poprzez słowo mówione i śpiewane uczniowie przybliżyli swoim młodszym kolegom i koleżankom kawałek historii naszego niepodległego kraju. W podniosłej atmosferze kolejny dzień świętowaliśmy odzyskanie przez Polskę niepodległości. Cieszyliśmy się z tego, że możemy żyć w wolnej Ojczyźnie.

DEKORACJA SALI DLA NIEPODLEGŁEJ.

W sali lekcyjnej A10 nauczyciele wraz z uczniami zrobili dekorację z okazji 100-lecia niepodległej Polski. To było kolejne działanie mające na celu upamiętnienie ważnej dla każdego Polaka daty: 11 listopada 2018 roku.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP