Dla Niepodległej IIa i IId.

WSPÓLNE ŚPIEWANIE HYMNU NARODOWEGO.

W piątek 9.11.2018 r. obie klasy podobnie, jak inni uczniowie naszej szkoły i nie tylko naszej o godz. 11:11 wspólnie odśpiewały „Mazurek Dąbrowskiego”.

Dzieci zebrały się w sali gimnastycznej, gdzie najpierw rozbrzmiały słowa pieśni „Przybyli ułani”, „Pierwsza brygada”. Przedszkolaki z Przedszkola Akuku i uczennica z klasy V d wyrecytowali wiersze o tematyce patriotycznej. Kiedy wybiła godz. 11:11 od morza do Tatr słychać było hymn.

WYSTĘP ARTYSTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z PRZEDSZKOLA AKUKU.

13 listopada klasa IIa i IId zaprezentowała występ artystyczny dla przedszkolaków z okazji 100-lecia Niepodległej Polski. Poprzez słowo mówione i śpiewane uczniowie przybliżyli swoim młodszym kolegom i koleżankom kawałek historii naszego niepodległego kraju. W podniosłej atmosferze kolejny dzień świętowaliśmy odzyskanie przez Polskę niepodległości. Cieszyliśmy się z tego, że możemy żyć w wolnej Ojczyźnie.

DEKORACJA SALI DLA NIEPODLEGŁEJ.

W sali lekcyjnej A10 nauczyciele wraz z uczniami zrobili dekorację z okazji 100-lecia niepodległej Polski. To było kolejne działanie mające na celu upamiętnienie ważnej dla każdego Polaka daty: 11 listopada 2018 roku.