Uczeń z pasją w klasie 2a

16 listopada klasa 2a miała okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji - pokazie makiety kolejowej. Makietę tę wykonał wspólnie z tatą i młodszym bratem Jurek, uczeń klasy 2a.

Jurek uczęszcza do klubu modelarskiego, gdzie tworzy makiety. Makietę, którą oglądali uczniowie była pełna szczegółów i niezwykłych przedmiotów. Z dużym zaciekawieniem uczniowie słuchali opowieści o jej powstawaniu. Wzbudziła ona duże zainteresowanie.

Każdy uczeń miał okazję spróbować swoich umiejętności modelarskich podczas wykonania jednego z elementów umieszczonych na makiecie. Zadanie to okazało się nie lada wyzwaniem.

Uczniowie klasy 2a gromkimi brawami podziękowali za prezentacje. Jurek obiecał koleżankom i kolegom z klasy, że pokaże im jeszcze niejedna makietę.