Bicie rekordu dla NIEPODLEGŁEJ

W piątek 9.11.2018r. nasza szkoła uczestniczyła w niezwykłym wydarzeniu.Dla uczczenia 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, wraz z wieloma szkołami na terenie naszego kraju, brała udział w uroczystym biciu "REKORDU DLA NIEPODLEGŁEJ".

O godzinie 11.11. jednocześnie wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz przedszkolaki z przedszkola nr 152 i przedszkola „A kuku” zaśpiewali czterozwrotkowego hymnu narodowego. Dzieci przyszły ubrane w strój galowy, a każde z nich miało przyczepiony kotylion. Uroczystość uświetniła deklamacja wiersza Władysława Broniewskiego „ Bagnet na broń” przez naszą uczennicę Aleksandrę Działowską oraz recytacja wiersza „Niepodległa” przez przedszkolaków z przedszkola „A kuku” Antonię Szymańską i Gaję Gierczak. Nasi uczniowie wraz z przedszkolakami razem włączyli się do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.