Bicie rekordu dla NIEPODLEGŁEJ

W piątek 9.11.2018r. nasza szkoła uczestniczyła w niezwykłym wydarzeniu.Dla uczczenia 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, wraz z wieloma szkołami na terenie naszego kraju, brała udział w uroczystym biciu "REKORDU DLA NIEPODLEGŁEJ".

O godzinie 11.11. jednocześnie wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz przedszkolaki z przedszkola nr 152 i przedszkola „A kuku” zaśpiewali czterozwrotkowego hymnu narodowego. Dzieci przyszły ubrane w strój galowy, a każde z nich miało przyczepiony kotylion. Uroczystość uświetniła deklamacja wiersza Władysława Broniewskiego „ Bagnet na broń” przez naszą uczennicę Aleksandrę Działowską oraz recytacja wiersza „Niepodległa” przez przedszkolaków z przedszkola „A kuku” Antonię Szymańską i Gaję Gierczak. Nasi uczniowie wraz z przedszkolakami razem włączyli się do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

Komunikaty

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP