Publiczna prezentacja szkoły promującej zdrowie

Publiczna prezentacja szkoły promującej zdrowie:
Dobra szkoła kształci nie tylko geniuszy, ale przede wszystkim zdrowe społeczeństwo.

W dniu 6 listopada 2018 r. na dużej sali gimnastycznej odbyła się publiczna prezentacja autoewaluacji szkoły promującej zdrowie. Gościliśmy przedstawicieli instytucji wspierających działania szkoły w zakresie realizacji działań prozdrowotnych: Rady Dzielnicy XV, Policji, Sanepidu, Rady Rodziców.

Uroczystość rozpoczął chór szkolny, który pod kierunkiem pani Agnieszki Gryboś-Leji, zaprezentował hymn szkoły. W trakcie uroczystości głos zabrali: pan Leszek Tytko – wiceprezes TKKF Apollo, Pani Katarzyna Matląg – przedstawiciel rady rodziców oraz Pani Dyrektor Grażyna Janawa- przewodnicząca Dzielnicy XV. Koordynator szkolny Alicja Klimek przypomniała historię przystąpienia szkoły do sieci szkół promujących zdrowie. Pani Wioletta Bętkowska zaprezentowała wyniki autoewaluacji oraz plan działań szkoły na najbliższy rok. W trakcie uroczystości prezentowano pogramy: Ratujemy i uczymy ratować, Powietrze bez śmieci, Jak przygotowywać produkty. Paweł Toczyski uczeń klasy 6a zaprezentował niezwykle ekspresyjnie wiersz o zdrowiu. Uczennice pod kierunkiem Pani Doroty Jakubowskiej zaprezentowały pokaz piłkarek ręcznych oraz taniec nowoczesny. Na zakończenie zaproszono gości na zdrowy poczęstunek przygotowany przez uczniów i rodziców klasy 6d pod kierunkiem pani Agnieszki Wojkowskiej i Wioli Bętkowskiej. Były świeżo wyciskane soki, domowy chleb z pastami warzywnymi oraz ciasta warzywne. Dziękuję wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom , którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości. Dzień ten na pewno na długo zostanie w pamięci zgromadzonych gości, uczniów, rodziców i nauczycieli.
Szkolny koordynator Alicja Klimek

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP