Z życia klasy II d.

Mamy już dwa miesiące ciężkiej pracy za sobą. Uczymy się nie tylko siedząc w szkolnych ławkach, ale również poznajemy świat uczestnicząc w różnego rodzaju wycieczkach i wydarzeniach.

Moja droga kariery…

Realizując jedno z zadań szkoły, jakim jest doradztwo zawodowe, uczniowie 20 września brali udział w zajęciach warsztatowych w telewizji TVN w Krakowie. Dzieci mogły zobaczyć na żywo, na czym polega praca dziennikarza, aktora, operatora kamery. Zwiedzili pomieszczenia, w których kręcone są popularne programy telewizyjne, uczestniczyli w nagraniu upamiętniającym ich wizytę w telewizji. Uczniom bardzo podobała się wycieczka i każde chciałoby wrócić tam jeszcze raz.

Dzień Chłopaka

1 października cała klasa świętowała „Dzień Chłopaka”. Nasi Panowie otrzymali życzenia i prezenty od swoich koleżanek i wychowawczyni. Zanim jednak to się stało, najpierw była wspólna zabawa. Dziewczyny przetestowały dżentelmenów klasy II d stawiając przed nimi szereg zadań. Okazało się, że nasi chłopcy wiedzą prawie wszystko o „dobrych manierach” i „zachowaniu na medal”. Są też mądrzy, czego dowodem były poprawne odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin życia. Nie straszna też im była próba wytrzymałości. Podsumowując, to był dobry dzień, pełen wrażeń.