Z życia klasy II d.

Mamy już dwa miesiące ciężkiej pracy za sobą. Uczymy się nie tylko siedząc w szkolnych ławkach, ale również poznajemy świat uczestnicząc w różnego rodzaju wycieczkach i wydarzeniach.

Moja droga kariery…

Realizując jedno z zadań szkoły, jakim jest doradztwo zawodowe, uczniowie 20 września brali udział w zajęciach warsztatowych w telewizji TVN w Krakowie. Dzieci mogły zobaczyć na żywo, na czym polega praca dziennikarza, aktora, operatora kamery. Zwiedzili pomieszczenia, w których kręcone są popularne programy telewizyjne, uczestniczyli w nagraniu upamiętniającym ich wizytę w telewizji. Uczniom bardzo podobała się wycieczka i każde chciałoby wrócić tam jeszcze raz.

Dzień Chłopaka

1 października cała klasa świętowała „Dzień Chłopaka”. Nasi Panowie otrzymali życzenia i prezenty od swoich koleżanek i wychowawczyni. Zanim jednak to się stało, najpierw była wspólna zabawa. Dziewczyny przetestowały dżentelmenów klasy II d stawiając przed nimi szereg zadań. Okazało się, że nasi chłopcy wiedzą prawie wszystko o „dobrych manierach” i „zachowaniu na medal”. Są też mądrzy, czego dowodem były poprawne odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin życia. Nie straszna też im była próba wytrzymałości. Podsumowując, to był dobry dzień, pełen wrażeń.

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP