Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) 2018

28 września obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Tego dnia uczniowie na każdym kroku mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności. Ściany, drzwi, tablice informacyjne były zapełnione matematycznymi działaniami. Koordynatorki działań wyłoniły wśród uczniów swoich asystentów, którzy to podczas lekcji przeprowadzali krótkie sprawdzenie znajomości z tabliczki mnożenia.

Zwycięzcy otrzymywali symboliczne nagrody. Niektóre działania były bardzo skomplikowane i przeznaczone tylko dla najlepszych. Zaangażowaliśmy całą społeczność szkolną, począwszy od najmłodszych, a skończywszy na rodzicach, którzy przychodzili do szkoły po swoje pociechy. Podczas przerw wyświetlaliśmy tematyczne filmy. Młodzież miała również okazję na sprawdzenie swoich umiejętności podczas matematycznej „Gry w łapki”.
Zachęcamy do ćwiczenia tabliczki każdego dnia!!!
Agnieszka Karwas
Anna Ujejska

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP