Światowy Tydzień Matematyki 2018

Drodzy uczniowie w związku ze Światowym Tygodniem Matematyki zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Zapoznacie się z krótkimi filmikami, które pokażą Wam, że matematyka może być interesująca i ciekawa. Wybierzecie się w matematyczną podróż po świecie Wybuchających Kropek.

Każde pytanie ma wartość w wybuchach. Zwiedzając kolejne wyspy, będziecie poszerzać nie tylko swoje umiejętności matematyczne, informatyczne, ale i te dotyczące logicznego myślenia. Swoją wyprawę zacznijcie od wyspy MECHANIA, to będzie doskonały wstęp do niezwykłej przygody matematycznej. Tam po obejrzeniu pierwszego filmu spróbujcie odwiedzić poszczególne stacje kosmiczne. Zaangażujcie się w ogólnoświatowy projekt. Przeprowadźcie te same doświadczenia, co Wasi rówieśnicy na całym Świecie.

Wejście do gry znajdziecie pod linkiem:

https://www.explodingdots.org/g/breezy-lion-78

Zachęcamy do zabawy całe rodziny!

Agnieszka Karwas

Anna Ujejska

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP