Klasy IV w Ogrodzieńcu

27 września wszystkie klasy IV pojechały na wycieczkę do Ogrodzieńca. Na początku zwiedziliśmy malownicze ruiny średniowiecznego zamku leżącego na szlaku Orlich Gniazd. Następnie, w Parku Miniatur, podziwialiśmy inne zamki leżące na trasie z Krakowa do Częstochowy.
Usłyszeliśmy ciekawe legendy i niesamowite opowieści o wielu z nich. Równie interesujący był Park Doświadczeń Fizycznych, gdzie mogliśmy poznać podstawowe prawa fizyki. Dreszcz emocji czekał na nas w Domu Legend i Strachów - nie wszyscy odważyli się przejść całą trasę! Na koniec - zabawa w Parku Rozrywki i zjazd torem saneczkowym. To był dzień pełen wrażeń!
Beata Karczewska

Komunikaty

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00. 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP