Klasy 5a i 6a na zielonej szkole w Piwnicznej-Zdroju

Klasy 5a i 6a wraz z wychowawcami rozpoczęły nowy rok szkolny wyjazdem na zieloną szkołę do Piwnicznej-Zdroju. Uczniowie mieli okazję odwiedzić wiele ciekawych miejsc, a także lepiej się poznać i sprawdzić w nowych sytuacjach.

Wyjazd był bardzo owocny i pracowity. Odbywały się ciekawe wycieczki, lekcje w plenerze, zajęcia warsztatowe, gry i zabawy integracyjne. Uczniowie poznawali między innymi historię zabawek i narciarstwa, mogli dowiedzieć się, jak powstaje miód, podglądali życie mieszkańców miasteczka galicyjskiego sprzed stu czy dwustu lat, kosztowali wód mineralnych i rywalizowali w wielu konkursach. Oddali hołd bohaterom poległym za ojczyznę. Nie brakło też sportowych atrakcji i spacerów w pięknych okolicach miejscowości uzdrowiskowej.

Wszyscy wrócili pełni wrażeń, nowych umiejętności i sił do pracy w rozpoczynającym się roku szkolnym. To był bardzo udany wyjazd.