Klasy 5a i 6a na zielonej szkole w Piwnicznej-Zdroju

Klasy 5a i 6a wraz z wychowawcami rozpoczęły nowy rok szkolny wyjazdem na zieloną szkołę do Piwnicznej-Zdroju. Uczniowie mieli okazję odwiedzić wiele ciekawych miejsc, a także lepiej się poznać i sprawdzić w nowych sytuacjach.

Wyjazd był bardzo owocny i pracowity. Odbywały się ciekawe wycieczki, lekcje w plenerze, zajęcia warsztatowe, gry i zabawy integracyjne. Uczniowie poznawali między innymi historię zabawek i narciarstwa, mogli dowiedzieć się, jak powstaje miód, podglądali życie mieszkańców miasteczka galicyjskiego sprzed stu czy dwustu lat, kosztowali wód mineralnych i rywalizowali w wielu konkursach. Oddali hołd bohaterom poległym za ojczyznę. Nie brakło też sportowych atrakcji i spacerów w pięknych okolicach miejscowości uzdrowiskowej.

Wszyscy wrócili pełni wrażeń, nowych umiejętności i sił do pracy w rozpoczynającym się roku szkolnym. To był bardzo udany wyjazd.

Komunikaty

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP