Szkolny Klub UNICEF

Drodzy Uczniowie,

Początek roku szkolnego to również wznowienie działalności Szkolnego Klubu UNICEF.

Serdecznie zapraszamy do realizacji tegorocznego programu Klubu Szkół UNICEF. W nadchodzących miesiącach skupimy się na czymś, co łączy każde dziecko na świecie – na marzeniach.

Pokażemy, co łączy wszystkie dzieci na Ziemi, ale też co je różni, co stoi
na przeszkodzie realizacji ich planów i marzeń. Zaprezentujemy działania UNICEF, których celem jest spełnienie marzeń dzieci o bezpiecznym i przyjaznym dla nich świecie.

Aby przybliżyć Wam tematykę tegorocznych działań załączamy list UNICEF skierowany do dzieci.

Liczymy, że tak jak w poprzednich latach włączycie się w przedsięwzięcia i akcje organizowane na terenie naszej szkoły. Już we wrześniu na szkolnej gazetce UNICEF pojawią się materiały dotyczące pierwszego tematu „Marzenie – Zdrowie”, a w październiku zaprosimy Was do wzięcia udziału w piątej edycji światowego projektu edukacyjnego – Wszystkie Kolory Świata.

unicef2018