Technologie z klasą finał programu w klasie 2a

W tym roku szkolnym klasa 2a wraz z nauczycielem Beatą Chronówką brała udział w programie „Technologie z klasą”. Program ten organizowała Fundacja Uniwersytetu Dzieci. Zajęcia prowadzone były według scenariuszy lekcji, które opracowane zostały przez naukowców współdziałających z Fundacją Uniwersytetu Dzieci.

W realizacji zajęć wykorzystywany był również innowacyjny zestaw analogowy do nauki programowania. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom były ciekawe i aktywizujące uczniów. Dzięki udziałowi w programie uczniowie rozwinęli umiejętności rozumowania, analizowania i rozwiązywania problemów z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń cyfrowych. Kształtowali również umiejętność logicznego myślenia, a także rozwijali kompetencje społeczne.

Komunikaty

 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP