Technologie z klasą finał programu w klasie 2a

W tym roku szkolnym klasa 2a wraz z nauczycielem Beatą Chronówką brała udział w programie „Technologie z klasą”. Program ten organizowała Fundacja Uniwersytetu Dzieci. Zajęcia prowadzone były według scenariuszy lekcji, które opracowane zostały przez naukowców współdziałających z Fundacją Uniwersytetu Dzieci.

W realizacji zajęć wykorzystywany był również innowacyjny zestaw analogowy do nauki programowania. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom były ciekawe i aktywizujące uczniów. Dzięki udziałowi w programie uczniowie rozwinęli umiejętności rozumowania, analizowania i rozwiązywania problemów z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń cyfrowych. Kształtowali również umiejętność logicznego myślenia, a także rozwijali kompetencje społeczne.

Egzaminy poprawkowe

odbędą się 28 sierpnia 2018r.

8:30 - język polski

10:00 - matematyka

W czasie wakacji sekretariat czynny dla stron

w godz. 9:00 - 12:00.