Akademia Młodego Krakowianina

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas drugich z naszej szkoły brali udział w projekcie Akademia Młodego Krakowianina. Uczniowie poznali działalność niektórych instytucji i spółek nadzorowanych przez samorząd krakowski, zdobyli i poszerzyli wiedzę na temat miejskiej infrastruktury, gospodarki odpadami czy wodociągów.

Zobaczyli nowo powstałe obiekty. Uczestniczyli również w zajęciach prowadzonych przez pracowników MOPS-u „Nie przemocy”. Po zakończeniu tych zajęć uczniowie potrafili rozpoznawać i nazywać emocje – u siebie i innych, nauczyli się co mogą zrobić, gdy ktoś robi coś, co mu się nie podoba lub je krzywdzi, ćwiczyli umiejętność zachowań asertywnych. Zajęcia w formie bezpiecznej zabawy pozwoliły budować wśród dzieci umiejętności reagowania w różnych trudnych sytuacjach.

Komunikaty

 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP