Wakacyjne gry planszowe

18 czerwca klasa Id i grupa Tygrysków z Przedszkola Akuku spotkała się na ostatniej wspólnej lekcji w tym rok szkolnym. Tematem przewodnim wspólnych zajęć były zbliżające się wakacje, a zadaniem do wykonania stało się stworzenie własnej gry planszowej o wakacyjnej tematyce.

Wspólnie z Paniami z przedszkola ustaliłyśmy, że dzieci będą pracować w grupach. Starsi uczniowie mieli zaopiekować się młodszymi i pokierować ich wspólną pracą. Jak widać na załączonych zdjęciach wszyscy świetnie się bawili. Największe jednak emocje były wtedy, kiedy grupy zaczęły ze sobą rywalizować. Niektóre zespoły wymieniały się swoimi planszami. Na koniec wzajemnie złożyliśmy sobie wakacyjne życzenia.

Raz jeszcze dziękuję Paniom nauczycielkom z grupy Tygryski oraz ich wychowankom za całoroczną jakże owocną współpracę.