Wakacyjne gry planszowe

18 czerwca klasa Id i grupa Tygrysków z Przedszkola Akuku spotkała się na ostatniej wspólnej lekcji w tym rok szkolnym. Tematem przewodnim wspólnych zajęć były zbliżające się wakacje, a zadaniem do wykonania stało się stworzenie własnej gry planszowej o wakacyjnej tematyce.

Wspólnie z Paniami z przedszkola ustaliłyśmy, że dzieci będą pracować w grupach. Starsi uczniowie mieli zaopiekować się młodszymi i pokierować ich wspólną pracą. Jak widać na załączonych zdjęciach wszyscy świetnie się bawili. Największe jednak emocje były wtedy, kiedy grupy zaczęły ze sobą rywalizować. Niektóre zespoły wymieniały się swoimi planszami. Na koniec wzajemnie złożyliśmy sobie wakacyjne życzenia.

Raz jeszcze dziękuję Paniom nauczycielkom z grupy Tygryski oraz ich wychowankom za całoroczną jakże owocną współpracę.

Komunikaty

 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP