Program „Kompetencje na szóstkę” – już za nami:)

Przez cały rok szkolny klasa 7e pod opieką pani Agnieszki Karwas brała udział w interesującym programie „Kompetencje na szóstkę”. W drugim okresie zmagaliśmy się z tematami dotyczącymi realizowania projektu. Uczniowie podczas zajęć dowiedzieli się, na czym polega praca metodą projektu.

Po wybraniu wydarzenia tematycznego opracowali plan działania, wyznaczyli cele planowanego projektu, doskonaląc przy tym współpracę w grupie. Dokonywali analizy ryzyka wyznaczając dwa parametry: prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia oraz jego wpływ na projekt. Każda grupa przedstawiła swój projekt na forum klasy. Młodzież bardzo zaangażowała się w całe przedsięwzięcie i z sukcesem ukończyła cały program.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem „Jak zmotywować uczniów do nauki i rozwoju?”

https://www.scenariuszelekcji.edu.pl/nagroda-artykul/5

Komunikaty

 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP