Szczypiornistki - gratulacje :)

9.06.2018 r. (SOBOTA) nasza szkolna drużyna SZCZYPIORNISTEK wzięła udział w Turnieju Piłki Ręcznej dziewcząt z okazji "Dnia Dziecka" w Szkole Podstawowej nr 91 zajmując II miejsce. Dziewczęta po bardzo dobrej grze pokonały SP-129 20:3 i Klub Sportowy SPR Olkusz 9:7, ulegając jedynie SKS Kusy Kraków.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje MAGDALENA SKUBISZ, która otrzymała tytuł "MVP- najbardziej wartościowy gracz TURNIEJU" oraz MARIA GŁUCH, która została "najlepszą zawodniczką SP-89". Bardzo dobrze kierowała grą i w trudnych momentach brała na siebie ciężar gry Dominika Wójcik oraz Martyna Szukiel. Na wyżyny wzniosły się również pozostałe zawodniczki bez których ten sukces nie mógłby być możliwy- Patrycja Ziomek, Zuzanna Dyrka, Daria Hornik, Klaudia Skrobiś, Emilia Mika, Paulina Porębska i nasze waleczne bramkarki - Zuzanna Cichy i Aleksandra Nerć.

Komunikaty

 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP