Szkolna Olimpiada Sportowa Klas I

W ostatni wtorek, 29 czerwca 2018 r., uczniowie klas I naszej szkoły rywalizowali o Puchar Mistrza Sportu 2018. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Pani Dyrektor Grażyna Janawa.

Po rozgrzewce zawodnicy przystąpili do sportowych zmagań, ocenianych przez sędziów z klasy VII d: Weronikę Kucharczyk, Olę Litewkę, Olę Znamirowską, Michała Kowala, Olę Kocerbę, Magdę Kubacką, Natalę Wójcik i Weronikę Kraj.
Gratulujemy zwycięzcom w poszczególnych konkurencjach indywidualnych:
1. Tor przeszkód – złoty medal zdobył Filip Wiśniowski I d, srebrny - Larry Njako I b, a brązowy - Marika Tokarczyk z I a,
2. Strzał na bramkę – złoto przypadło Jakubowi Walkiewiczowi z I b, srebro – Pawłowi Niepsuj -Wójcik I c, brąz - Karolowi Urydze I c,
3. Rzuty do skrzyni – złoty medal wywalczyła Maja Rogala I b, srebrny –Natalia Sosnowska I d, zaś brązowy – Weronika Dudzińska z I a,
4. Bieg wahadłowy z pomiarem czasu – złoto zdobył Antek Stankowicz z I b, srebro – Oliwia Brzyska I d, brąz – Piotr Boligłowa I b,
5. Skoki na materacach– złoty medal odebrała uczennica klasy I d Blanka Szczoczarz, srebrny – Kamil Mrózek I b, brązowy – Daria Szmigiel I b,
6. Rzut piłką lekarską – złoto uzyskała Daria Pałys z I b, srebro –Sandra Malaga I d, brąz –Julia Piętniewicz I b,
7. Skok z miejsca w dal – złoty medal otrzymał Arek Pach I b, srebrny –Ewa Walczak I b, brązowy - Maja Kaczocha I c,
8. Strong Man – złoto wywalczył Bartek Ryba z I d, srebro – Mateusz Kaczor I b, brąz –Kacper Wieciołkowski I b.
Każdy zawodnik w czasie olimpiady wykazywał się wolą zwycięstwa i dzielnie walczył – w nagrodę za sportowego ducha wszystkie klasy otrzymały z rąk Pani Dyrektor Puchary Mistrza Sportu 2018.
Szkolną Olimpiadę Sportową Klas I przygotował zespół nauczycieli w składzie: Agata Janczura, Jolanta Kozłowska, Małgorzata Nowak, Halina Strumińska i Krzysztof Gąsienica. O oprawę muzyczną zadbał p. Robert Kępa. Imprezę udało się zorganizować dzięki Radzie Dzielnicy XV oraz Radzie Rodziców, które sfinansowały nagrody dla zwycięzców igrzysk.

Egzaminy poprawkowe

odbędą się 28 sierpnia 2018r.

8:30 - język polski

10:00 - matematyka

W czasie wakacji sekretariat czynny dla stron

w godz. 9:00 - 12:00.