Wspólne śniadanie klas 4

W dniu 28 maja 2018r w naszej szkole wszyscy uczniowie klas 4 z nauczycielami zasiedli do wspólnego stołu. Były pięknie nakryte stoły z wazonikami pełnymi polnych kwiatów. Każdy z uczestników przyniósł zdrowy posiłek. Spożycie posiłku poprzedzone było prelekcją na temat zasad zdrowego żywienia.

Zachęcano uczniów do regularnego spożywania posiłków przeciętnie co 3-4 godziny. W związku z tym, że wielu uczniów przychodzi do szkoły na czczo, bez zjedzenia śniadania, przypominano jak ważnym posiłkiem jest śniadanie. Po długiej przerwie nocnej jest to pierwszy posiłek, który stanowi podstawową część zdrowego żywienia, warunkującą prawidłowy rozwój, dobre samopoczucie i dyspozycje do uczenia się. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z wydarzenia.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP