Wspólne śniadanie klas 4

W dniu 28 maja 2018r w naszej szkole wszyscy uczniowie klas 4 z nauczycielami zasiedli do wspólnego stołu. Były pięknie nakryte stoły z wazonikami pełnymi polnych kwiatów. Każdy z uczestników przyniósł zdrowy posiłek. Spożycie posiłku poprzedzone było prelekcją na temat zasad zdrowego żywienia.

Zachęcano uczniów do regularnego spożywania posiłków przeciętnie co 3-4 godziny. W związku z tym, że wielu uczniów przychodzi do szkoły na czczo, bez zjedzenia śniadania, przypominano jak ważnym posiłkiem jest śniadanie. Po długiej przerwie nocnej jest to pierwszy posiłek, który stanowi podstawową część zdrowego żywienia, warunkującą prawidłowy rozwój, dobre samopoczucie i dyspozycje do uczenia się. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z wydarzenia.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.