Integracja klas pierwszych w Pieskowej Skale

26 kwietnia br. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami i Rodzicami byli na wyjeździe integracyjnych w Sułoszowej tuż u podnóża Zamku w Pieskowej Skale. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Damy i Rycerze”. Dlatego też jak przystało na prawdziwe damy i rycerzy na warsztatach plastycznych wykonywaliśmy dwa jakże istotne atrybuty – korony i miecze.

Dzieci uczestniczyły również w grze terenowej podczas wspólnej wędrówki na zamek. Ich zadaniem było rozszyfrować pewne zagadki i odszukać zaginiony skarb. Wiele radości sprawił naszym najmłodszym turniej rycerski w trakcie którego dzieci mogły ze sobą konkurować i rywalizować. W tym czasie dorośli poprzez wspólne rozmowy integrowali się ze sobą. Na sam koniec dzięki życzliwości jednego z rodziców wszyscy mogli skosztować przepysznych kiełbasek i ziemniaczków pieczonych na grillu, na deser była szarlotka. Pogoda nam dopisała, choć na koniec nie zabrakło też deszczu. Wszystko odbyło się jednak zgodnie z planem.

Uczestnicy naszego wyjazdu integracyjnego, a było nas 170 osób, byli bardzo zadowoleni, zarówno ci mali, jak i ci duzi.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że na długo zapamiętamy ten niezwykły dzień serdecznie dziękujemy.