Integracja klas pierwszych w Pieskowej Skale

26 kwietnia br. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami i Rodzicami byli na wyjeździe integracyjnych w Sułoszowej tuż u podnóża Zamku w Pieskowej Skale. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Damy i Rycerze”. Dlatego też jak przystało na prawdziwe damy i rycerzy na warsztatach plastycznych wykonywaliśmy dwa jakże istotne atrybuty – korony i miecze.

Dzieci uczestniczyły również w grze terenowej podczas wspólnej wędrówki na zamek. Ich zadaniem było rozszyfrować pewne zagadki i odszukać zaginiony skarb. Wiele radości sprawił naszym najmłodszym turniej rycerski w trakcie którego dzieci mogły ze sobą konkurować i rywalizować. W tym czasie dorośli poprzez wspólne rozmowy integrowali się ze sobą. Na sam koniec dzięki życzliwości jednego z rodziców wszyscy mogli skosztować przepysznych kiełbasek i ziemniaczków pieczonych na grillu, na deser była szarlotka. Pogoda nam dopisała, choć na koniec nie zabrakło też deszczu. Wszystko odbyło się jednak zgodnie z planem.

Uczestnicy naszego wyjazdu integracyjnego, a było nas 170 osób, byli bardzo zadowoleni, zarówno ci mali, jak i ci duzi.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że na długo zapamiętamy ten niezwykły dzień serdecznie dziękujemy.

Komunikaty

Serdecznie zapraszamy rodziców naszych uczniów na zebrania, które odbędą się 2.01.2019 r.

klasy I - IV godz. 16:30

klasy V - VIII godz. 18:00.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP