Międzyszkolny Konkurs Literacki z języka agnielskiego

18 kwietnia w  Szkole Podstawowej nr 64 w Krakowie odbył się już po raz trzeci Międzyszkolny Konkurs Literacki z języka angielskiego. W tym roku uczniowie czytali po angielsku książkę pt. ”Harry Potter and the Prisoner of Azkaban”.
Każdy z uczestników musiał wykazać się szczegółową wiedzą na temat zdarzeń czy postaci z książki, a zarazem dobrą znajomością języka angielskiego. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużą popularnością, ponieważ brało w niej udział  aż  21 szkół podstawowych, czyli 60 uczestników. Rywalizacja okazała się bardzo zacięta, a naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice klasy 7c - Julia Halek i Zuzanna Tokarz oraz 7d- Weronika Zarębska, która po raz kolejny zdobyła I miejsce. Dziewczyny zainspirowane tematem już myślą, by w naszej szkole zainicjować dni Harrego Pottera.
Serdeczne gratulacje dla Weronki Zarębskiej i podziękowania dla całej trójki za zaangażowanie!

Egzaminy poprawkowe

odbędą się 28 sierpnia 2018r.

8:30 - język polski

10:00 - matematyka

W czasie wakacji sekretariat czynny dla stron

w godz. 9:00 - 12:00.