Międzyszkolny Konkurs Literacki z języka agnielskiego

18 kwietnia w  Szkole Podstawowej nr 64 w Krakowie odbył się już po raz trzeci Międzyszkolny Konkurs Literacki z języka angielskiego. W tym roku uczniowie czytali po angielsku książkę pt. ”Harry Potter and the Prisoner of Azkaban”.
Każdy z uczestników musiał wykazać się szczegółową wiedzą na temat zdarzeń czy postaci z książki, a zarazem dobrą znajomością języka angielskiego. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużą popularnością, ponieważ brało w niej udział  aż  21 szkół podstawowych, czyli 60 uczestników. Rywalizacja okazała się bardzo zacięta, a naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice klasy 7c - Julia Halek i Zuzanna Tokarz oraz 7d- Weronika Zarębska, która po raz kolejny zdobyła I miejsce. Dziewczyny zainspirowane tematem już myślą, by w naszej szkole zainicjować dni Harrego Pottera.
Serdeczne gratulacje dla Weronki Zarębskiej i podziękowania dla całej trójki za zaangażowanie!

Komunikaty

Serdecznie zapraszamy rodziców naszych uczniów na zebrania, które odbędą się 2.01.2019 r.

klasy I - IV godz. 16:30

klasy V - VIII godz. 18:00.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP