Klasy 7 na Festiwalu Zawodów

22 marca klasy siódme miały możliwość uczestnictwa w Festiwalu Zawodów. Podczas tego wydarzenia uczniowie techników i szkół zawodowych prezentowali swoje umiejętności zawodowe na 130 stoiskach, przygotowanych we współpracy z przedsiębiorcami. Nasi uczniowie zyskali w ten sposób okazję do zobaczenia żywych zawodów, czyli pracy realnie wykonywanej przez osoby specjalizujące się w danej dziedzinie.

Mogli oni obserwować pracę w warunkach sprzętowych zbliżonych do autentycznych, mogli samodzielnie spróbować wykonać jakieś zadanie np. z zakresu mechaniki, czy degustować wyroby gastronomiczne. Festiwal pozwolił uczniom nie tylko przyjrzeć się zawodom, ale też poszerzył ich horyzonty rozważań zawodowych o branże i specjalizacje, których wcześniej nie znali. Uczniowie mogli również zapoznać się z ofertą krakowskich liceów ogólnokształcących oraz skonsultować się z doradcami zawodowymi obecnymi na Festiwalu.
Wychowawcy klas siódmych

Komunikaty

13 marca2019 r.

16:30 - zebrania klas 8 - rodzice i uczniowie

17:30 - I Giełda Szkół Ponadpodstawowych (duża sala gimnastyczna)

18:00 - 19:00 - konsultacje z nauczycielami


 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP