"Cudowny chłopak"

W dniu 05.02.2018r. klasy 7b, 7c oraz 7d wybrały się do Multikina na film pt.: "Cudowny chłopak” w reżyserii Stephena Chbosky. Jest to opowieść o chłopcu ze zdeformowaną twarzą oraz o wysiłku jego, a także rodziców, aby się odnaleźć w świecie „normalnych” często okrutnych i nietolerancyjnych dzieci. Oto wrażenia uczennic po obejrzeniu filmu:

„Cudowny chłopak” jest opowiedzianą z wdziękiem i humorem, historią chłopca przypominającą, że prawdziwa wartość każdego człowieka nie zależy od tego, jak się wygląda, jak się ubiera, tylko co robi, co mówi i co ma się w sercu. Ten film to przesłanie: „PIĘKNO TO WIECEJ NIŻ WYGLĄD”.
Aleksandra K. 7d
„Film w bardzo przystępny dla odbiorców sposób, podejmuje ważne społeczne tematy, takie jak: odrzucenie, samotność, przemoc. Ukazuje również wartość prawdziwej przyjaźni, miłości i wzajemnego wsparcia. Historia rodziny Pullmanów jest wzruszająca jak i zabawna (momentami łzy same kręcą się w oku). Dominika R. 7d
„Ten film pokazuje, jak wielkie serce małego chłopca potrafi wiele zmienić w innych.”
Julia H. 7c
Gorąco zachęcamy innych do obejrzenia tego filmu!