"Cudowny chłopak"

W dniu 05.02.2018r. klasy 7b, 7c oraz 7d wybrały się do Multikina na film pt.: "Cudowny chłopak” w reżyserii Stephena Chbosky. Jest to opowieść o chłopcu ze zdeformowaną twarzą oraz o wysiłku jego, a także rodziców, aby się odnaleźć w świecie „normalnych” często okrutnych i nietolerancyjnych dzieci. Oto wrażenia uczennic po obejrzeniu filmu:

„Cudowny chłopak” jest opowiedzianą z wdziękiem i humorem, historią chłopca przypominającą, że prawdziwa wartość każdego człowieka nie zależy od tego, jak się wygląda, jak się ubiera, tylko co robi, co mówi i co ma się w sercu. Ten film to przesłanie: „PIĘKNO TO WIECEJ NIŻ WYGLĄD”.
Aleksandra K. 7d
„Film w bardzo przystępny dla odbiorców sposób, podejmuje ważne społeczne tematy, takie jak: odrzucenie, samotność, przemoc. Ukazuje również wartość prawdziwej przyjaźni, miłości i wzajemnego wsparcia. Historia rodziny Pullmanów jest wzruszająca jak i zabawna (momentami łzy same kręcą się w oku). Dominika R. 7d
„Ten film pokazuje, jak wielkie serce małego chłopca potrafi wiele zmienić w innych.”
Julia H. 7c
Gorąco zachęcamy innych do obejrzenia tego filmu!

Komunikaty

13 marca2019 r.

16:30 - zebrania klas 8 - rodzice i uczniowie

17:30 - I Giełda Szkół Ponadpodstawowych (duża sala gimnastyczna)

18:00 - 19:00 - konsultacje z nauczycielami


 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP