Maski karnawałowe

W poniedziałek 29 stycznia klasa Id miała wspólną lekcję z grupą Tygrysków z Przedszkola Akuku, w czasie której dzieci wykonały maski karnawałowe. Tematyka zajęć była na tyle ciekawa i atrakcyjna dla naszych uczniów i gości, że uczestnicy spotkania z wielkim zaangażowaniem i skupieniem tworzyli swoje maski.

Ozdabiali je cekinami, kuleczkami, piórkami, malowali interesujące wzorki. Każde dziecko chciało mieć niepowtarzalną maskę, ale nie przeszkadzało to w dzieleniu się ozdobami i pomaganiu sobie, kiedy pojawiły się jakiekolwiek problemy i trudności z wykonaniem zadania. Takie lekcje uczniów z przedszkolakami uczą współpracy, dzielenia się z innymi i otwartości na drugiego człowieka. Po raz kolejny pokazaliśmy, jak potrafimy kreatywnie i twórczo pracować.

Komunikaty

 Serdecznie zapraszamy, w najbliższą środę

(21 marca 2018 r.)

na zebrania wybranych klas i konsultacje nauczycieli:

17:00 - zebrania klas 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 5c, 6b, 6c

17:30 - 19:00 - konsultacje z nauczycielami


 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89
os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

logo1

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP