Maski karnawałowe

W poniedziałek 29 stycznia klasa Id miała wspólną lekcję z grupą Tygrysków z Przedszkola Akuku, w czasie której dzieci wykonały maski karnawałowe. Tematyka zajęć była na tyle ciekawa i atrakcyjna dla naszych uczniów i gości, że uczestnicy spotkania z wielkim zaangażowaniem i skupieniem tworzyli swoje maski.

Ozdabiali je cekinami, kuleczkami, piórkami, malowali interesujące wzorki. Każde dziecko chciało mieć niepowtarzalną maskę, ale nie przeszkadzało to w dzieleniu się ozdobami i pomaganiu sobie, kiedy pojawiły się jakiekolwiek problemy i trudności z wykonaniem zadania. Takie lekcje uczniów z przedszkolakami uczą współpracy, dzielenia się z innymi i otwartości na drugiego człowieka. Po raz kolejny pokazaliśmy, jak potrafimy kreatywnie i twórczo pracować.