Kompetencje na szóstkę

Klasa 7e wraz z wychowawcą panią Agnieszką Karwas uczestniczy w programie „Kompetencje na szóstkę”. Uczniowie biorą czynny udział w specjalnie opracowanych lekcjach. Dotychczas omawiane były dwa tematy:

-        Jakie są moje talenty i mocne strony?

-        Dlaczego czasem lepiej w drużynie?

Każde zajęcia zaczynają się od pracy z filmem, następnie młodzież wykonuje zadania przypisane do omawianego zagadnienia. Uczniowie doskonalą pracę w grupie, kształtują kompetencje społeczne (kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość). Podczas wspólnych działań  ćwiczą umiejętność krytycznego i logicznego myślenia, rozumowania oraz argumentowania i wnioskowania.  

Komunikaty

13 marca2019 r.

16:30 - zebrania klas 8 - rodzice i uczniowie

17:30 - I Giełda Szkół Ponadpodstawowych (duża sala gimnastyczna)

18:00 - 19:00 - konsultacje z nauczycielami


 Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP