EUROPEJSKI DZIEŃ JEZYKÓW OBCYCH W SP 89

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, obchodzonego 26 września w całej Europie, zorganizowaliśmy w naszej szkole mini – konkurs językowy na znajomość słówek w języku angielskim i niemieckim.

Podczas przerw uczniowie mogli sprawdzić poziom swojej wiedzy i zdobyć słodką nagrodę. Chętni ustawiali się w kolejce do losowania słówek i prawie wszyscy odchodzili jako zwycięzcy. Uczniowie otrzymali także naklejki z napisem „Porozmawiaj ze mną” w różnych językach europejskich. Również w ramach obchodów EDJO zorganizowany został konkurs plastyczny pt. „Zachęć kolegę swego do nauki języka obcego”. Wyniki konkursu już wkrótce. Ponadto klasy 5 d oraz 7 c będą uczestniczyły w lekcjach muzealnych pt. „Adriatycka epopeja”, podczas których uczniowie poznają dorobek artystyczny chorwackiego rzeźbiarza i architekta Ivana Meštrovicia.
Zespół języków obcych

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP