Integracja w klasie Id

W pierwszym tygodniu nauki, w czwartek 7 września odbyło się spotkanie integracyjne dzieci, rodziców i wychowawcy Id. Celem imprezy było scalenie zespołu klasowego oraz poznanie wychowanków i ich opiekunów przez uczącego nauczyciela. Goście a zarazem gospodarze tego spotkania dopisali w 100%. Było nas naprawdę dużo i o to chodziło. Bawiliśmy się przedni, co można zaobserwować na umieszczonych poniżej zdjęciach.

Potencjał w klasie jest wielki. Mamy talenty nie tylko muzyczne, aktorskie, kulinarne ale także malarskie, wokalne. To bardzo cieszy bo będzie na czym budować ten zespół. W trakcie integracji poznaliśmy się lepiej, spędziliśmy miło czas, stworzyliśmy logo klasy, którym będziemy się identyfikować przez najbliższy rok szkolny.

Dziękuję całej mojej klasie, Rodzicom za zorganizowanie tego wyjątkowego popołudni. Mam nadzieję, że to dopiero początek wspaniałej współpracy.

Wychowawca

Anna Majkowska

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP