Integracja w klasie Id

W pierwszym tygodniu nauki, w czwartek 7 września odbyło się spotkanie integracyjne dzieci, rodziców i wychowawcy Id. Celem imprezy było scalenie zespołu klasowego oraz poznanie wychowanków i ich opiekunów przez uczącego nauczyciela. Goście a zarazem gospodarze tego spotkania dopisali w 100%. Było nas naprawdę dużo i o to chodziło. Bawiliśmy się przedni, co można zaobserwować na umieszczonych poniżej zdjęciach.

Potencjał w klasie jest wielki. Mamy talenty nie tylko muzyczne, aktorskie, kulinarne ale także malarskie, wokalne. To bardzo cieszy bo będzie na czym budować ten zespół. W trakcie integracji poznaliśmy się lepiej, spędziliśmy miło czas, stworzyliśmy logo klasy, którym będziemy się identyfikować przez najbliższy rok szkolny.

Dziękuję całej mojej klasie, Rodzicom za zorganizowanie tego wyjątkowego popołudni. Mam nadzieję, że to dopiero początek wspaniałej współpracy.

Wychowawca

Anna Majkowska

Ze względu na awarię telefonu stacjonarnego prosimy

dzwonić na numer  komórkowy