Projekt Książka dla klas 4-6

W tym tygodniu, w naszej szkole, rusza PROJEKT KSIĄŻKA.
Celem projektu jest zachęcenie wszystkich uczniów naszej szkoły do czytania rożnorodnej literatury, do dzielenia się nią i rozmawiania o niej.

Projekt Książka polega na swobodnej wymianie książek, których uczniowie już nie potrzebują. Takie książki przynosimy na II piętro i kładziemy je na specjalnie do tego przygotowanej półce. Następnie wpisujemy na listę niebieską imię, nazwisko, klasę oraz tytuł książki, którą chcemy się podzielić z kolegami.
Na listę czerwoną wpisujemy swoje dane, jeśli książkę „wypożyczamy“ do poczytania na przerwie.
W wybrane, nieznane uczniom dni tygodnia, zaangażowani w projekt nauczyciele wręczają UCZNIOM PRZYŁAPANYM NA CZYTANIU wklejkę z datą i podpisem. Trzy osoby, które zbiorą najwięcej znaczków zostają SZKOLNYMI MOLAMI KSIĄŻKOWYMI. Uczniowie, którzy zdobędą co najmniej 10 znaczków, otrzymują dodatkowe oceny z języka polskiego.
Dodatkowo, wszyscy uczniowie, którzy podzielą się książkami otrzymają pozytywne uwagi.
Jowita Sęczkowska

 

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP