Zielona szkoła klas 3c i 6d

W dniach 20-24.03.2017r klasy 3c i 6d wyjechały na zieloną szkołę do Kościeliska. Byliśmy w Dolinie Strążyskiej,w Kużnicach i na Krupówkach. Oglądaliśmy skocznie narciarskie i tatrzańskie muzea.
Na cmentarzu zapaliliśmy znicze na grobie naszego patrona szkoły Kornela Makuszyńskiego. Wyjechaliśmy kolejka na Gubałówkę skąd przez Butorowy Wierch przeszliśmy na nogach do Kościeliska.Podziwialiśmy piękne górskie widoki i polany pełne krokusów.Popołudniami bawiliśmy się na placach zabaw i boisku.Wieczorami były wspólne zabawy i oglądanie filmów o tematyce tatrzańskiej.Wyjazd był bardzo udany.
                                                                                                                                        Agata Janczura
                                                                                                                                        Maria Cygal

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.