Zielona szkoła klas 3c i 6d

W dniach 20-24.03.2017r klasy 3c i 6d wyjechały na zieloną szkołę do Kościeliska. Byliśmy w Dolinie Strążyskiej,w Kużnicach i na Krupówkach. Oglądaliśmy skocznie narciarskie i tatrzańskie muzea.
Na cmentarzu zapaliliśmy znicze na grobie naszego patrona szkoły Kornela Makuszyńskiego. Wyjechaliśmy kolejka na Gubałówkę skąd przez Butorowy Wierch przeszliśmy na nogach do Kościeliska.Podziwialiśmy piękne górskie widoki i polany pełne krokusów.Popołudniami bawiliśmy się na placach zabaw i boisku.Wieczorami były wspólne zabawy i oglądanie filmów o tematyce tatrzańskiej.Wyjazd był bardzo udany.
                                                                                                                                        Agata Janczura
                                                                                                                                        Maria Cygal

13 marca2019 r.

16:30 - zebrania klas 8 - rodzice i uczniowie

17:30 - I Giełda Szkół Ponadpodstawowych (duża sala gimnastyczna)

18:00 - 19:00 - konsultacje z nauczycielami

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.