Zielona szkoła klas 3c i 6d

W dniach 20-24.03.2017r klasy 3c i 6d wyjechały na zieloną szkołę do Kościeliska. Byliśmy w Dolinie Strążyskiej,w Kużnicach i na Krupówkach. Oglądaliśmy skocznie narciarskie i tatrzańskie muzea.
Na cmentarzu zapaliliśmy znicze na grobie naszego patrona szkoły Kornela Makuszyńskiego. Wyjechaliśmy kolejka na Gubałówkę skąd przez Butorowy Wierch przeszliśmy na nogach do Kościeliska.Podziwialiśmy piękne górskie widoki i polany pełne krokusów.Popołudniami bawiliśmy się na placach zabaw i boisku.Wieczorami były wspólne zabawy i oglądanie filmów o tematyce tatrzańskiej.Wyjazd był bardzo udany.
                                                                                                                                        Agata Janczura
                                                                                                                                        Maria Cygal

Serdecznie zapraszamy, rodziców uczniów klas III, V (b, c, d, f), VI (b, c, e)i VII na

zebrania, które odbędą się 19 września 2018 r. o godz. 17:30.

Prezydium RR zaprasza na zebranie Plenarne RR, które odbędzie się w środę 19.09.2018 r. o godz.16.30 w stołówce szkolnej.
Prosimy o obowiązkowe stawienie się przedstawicieli wszystkich trójek
klasowych I-VIII
lub osób wyznaczonych na ich zastępców.